Tolgshow 10 Şubat Konuğu Elçin Sangu Oldu, Tekrarı Videosu (Fox Tv)

Sevilerek izlenen Tolgshow da bu hafta konuk kim olacak derken gençlerin çok sevdiği bir isim çıkageldi Elçin Sangu. FOX’un sevilen komedi programı Tolgshow’un yeni bölüm konuğu belli oldu.Son Olarak Kiralık Aşk dizisi ile gündemden düşmeyen Elçin Sangu Tolgshow 10 Şubat Konuğu Oldu, Tolgshow 10 Şubat Tekrarı Videosu (Fox Tv) den hemen sonra burada sizlere sunulacaktır.

Tolga Çevik bu hafta 10 Şubat cumartesi günü ‘Kiralık Aşk’ dizisi ile Barış Arduç ile geniş bir hayran kitlesi edinen güzel oyuncu Elçin Sangu’yu programda ağırlayacak. Tolga Çevik sunumu ile oldukça iyi izlenen ve reytingleri de çok iyi giden yapımın bu hafta yayınlanacak olan 6. bölümüne daha önce Kerem Alışık’ın konuk olacağı açıklanmıştı.

Ancak Afrindeki şehit haberlerinden sonra o bölüm yayınlanmadı. Tolga Çevik 3 şubatta yayınlanmayan bölümün yerine yeni bir bölüm daha çekildiğini duyurmuştu ancak bu sefer konuk değişti. Tolgshow 10 Şubatta yeni konul Elçin Sangu oldu, ancak geçen hafta verilen aranın ardından 7. bölüm olarak yayınlanması beklenen bölümle yer değişikliği yapıldı.

Tolgshow 10 Şubat Konuğu Elçin Sangu Oldu, Tekrarı Videosu (Fox Tv) den hemen sonra dizihaberi.tv de sizlere sunmaya çalışacağız. Tolgshow, yeni bölümüyle Cumartesi 23.30’da FOX’ta! Sizde Elçin Sangu Hakkında merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz. Ayrıca Elçin Sangu hayranları haberimizi sosyal medyada paylaşırsa çok seviniriz..

Tolgshow 10 Şubat Konuğu Elçin Sangu Oldu, Tekrarı Videosu (Fox Tv)

SON DAKİKA Not: Afrindeki hain saldırılarda şehit olan askerlerimizden dolayı Tolg Show bu hafta ekrana gelmeyecek. Tolga Çevik şehitlerimiz varken show yapamam diyerek programı ertelemiştir..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Tolga cevik çok güzel bi konuğu ağırlıyor .kendisi gibi sakin efendi espirili dünya iyisi biri.benim yavrum kızıl prensesim çektikleri film üzerinde yapılan oyunlar onu daha güçlendirir. Ikinizinde yolu Bahtı açık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.