Tolgshow 13 Temmuz Saba Tümer Konuk Oldu Video

Tolgshow 13 Temmuz Saba Tümer Konuk Oldu Video… 13 Temmuz cumartesi akşamı Tolgshow programının konuğu belli oldu. Saba Tümer o şen kahkahaları ile Tolgshow stüdyosunu inletmeye geliyor. Saba Tümer bildiğimiz gibi ekranların en güzel gülen kadını. O kahkahalar ile Tolgshow programı daha da renklenecek bu hafta.

13 Temmuz cumartesi akşamı yayınlanan Tolgshow’da her hafta yeni bir konuk ile program yapıyor. Yönetmeni Fırat Parlak’ın ”Arkadaşım” sesi altında oyunculuk yapan ve seyirciye kahkahalar attıran bir Tolga Çevik var. Tolga Çevik gerçekten oyunculuk açısında çok başarılı bir isim. Tek başına sahnede yıllar geçirdi ve her sezonda seyirciye kendini güldürmeyi ve beğendirmeyi başardı.

Tolgshow programının bu haftaki konuğu da Saba Tümer. Saba Tümer bu sıralar Tv8 de Masterchef programını yapmaya hazırlanıyor. Program öncesi Tolgshow’a katılıyor. Tolgshow programına katılan Sabah Tümer esprileri ile seyircileri güldürüyor. Tolga çevik ile Saba Tümer programı 13 Temmuz cumartesi programı görüntüleri sizlerle konumuzda…

Saba Tümer ile birlikte yayınlanan Tolgshow reytingleri nasıl? Reytinglerini sizlerle paylaşıyoruz. Tolgshow 13 Temmuz cumartesi Saba Tümer’in konuk olduğu programı siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2018