Tolgshow 20 Ocak Konuğu Kim Hangi Ünlü Olacak?

Tolgshow 20 Ocak Konuğu Kim Hangi Ünlü Olacak?… Tolgshow 20 Ocak cumartesi akşamı foxtv ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlanan programda her hafta bir ünlü konuk oluyor. Bu ünlü ile tolgshow yapıyor. Yani onunla bir program hazırlayıp sunuyor. Tabi yönetmeni Fırat Parlak onu her zamanki gibi yönlendiriyor. Fırat Parlak Tolga Çevik’i şekilden şekile sokuyor. Seyirciler ikisi arasında geçen atışmalı diyalogları çok seviyor.

Tolgshow’da geçen hafta Çağla Şikel konuk olmuştu. İlk hafta Hülya Avşar sonrasında Cem Yılmaz.. Her hafta birbirinden ünlü konukları ağırlayan Tolga Çevik tolgshow programlarına tamamen başka bir bakış açısı kazandırıyor. Ünlü olan kişiyle oturup onun özel hayatını veya iş hayatını sormuyor. Onunla birlikte hem eğleniyor hem de ufak bir skeç yapıyorlar.

Çağla Şikel’in katıldığı program da çok beğenilmişti. Tolgshow programı yayınlanan her bölümü ile reytinglerde başarılı bir grafik elde ediyor. Yayınlandığı 3 programda her zaman ilk 5 te yer alan Tolgshow programına gelecek hafta kim konuk olacak? Ünlülerin de yer almasıyla farklı bir havası olan Tolgshow’da artık Tolga Çevik’in bir de rol arkadaşı var.

Tolga Çevik’e yeğeni Sarp Bozkurt.. Sarp Bozkurt artık Tolga Çevik’in yanında olacak ve skeçlerde ona eşlik edecek. Fırat Parlak ikisini yönlendirecek ve daha eğlenceli bir program olacaktır. Tolgshow 20 ocak konuğu kimler olacak? Fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Tolgshow 20 Ocak programının konuğu da  Yılmaz Vural oldu. Yılmaz Vural esprili tavırlarıyla seyircileri çok güldürdü.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018