Tolgshow 3 Mart Cumartesi Konuğu Alina Boz Videosu Tekrarı izle

FOX’un sevilen komedi programı Tolgshow’un yeni bölüm konuğu belli oldu. Tolgshow 3 Mart Cumartesi Konuğu Alina Boz olacak. Alina Boz Tolgshow 3 Mart Cumartesi Videosu Tekrarı izlemek için sitemize hoş geldiniz. Tolgshow 3 Mart Cumartesi Konuğu Alina Boz Videosu Tekrarı izlemek için dizihaberi.tv sitemize hoş geldiniz.

FOX TV’de cumartesi akşamları yayınlanan Tolgshow’da 3 Mart Cumartesi günü konuk olarak katılacak olan Alina Boz isimli oyuncumuz şimdiden merak konusu olmaya başladı bile. Daha önce oynamış olduğu diziler ile adından sıkça söz ettiren özellikle Paramparça dizisindeki rolüyle oldukça konuşulan ve adından sıkça söz ettiren Alina Boz 3 Mart 2018 cumartesi günü Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Tolga Çevik’in hazırlayıp sunmuş olduğu Tolgshowa katılan haftanın ismi olacak.

Tolgshow da Alina Boz ile Tolga Çevik oldukça neşeli ve güzel bir program yapacaklar. Espirilerin havada uçuştu de birbirinden güzel konuların yer alacağı 3 Mart Cumartesi günkü Tolgshow 8. bölüm tanıtım fragmanı sizlere sunuyoruz. Fragmanı izledikten sonra tolgshowun ne kadar eğlenceli olacağını Alina Boz ile birlikte Murat Boz’un da gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Bu espriyi elbette programda izleyeceksiniz.

Fox TV ekranlarında ki Tolgshow 3 Mart 2018 cumartesi günü yayınlandıktan hemen sonra tekrar videolarında yeniden İzlemek isteyenler için sitemizde eklemiş olacağız. Siz de merak ettiğiniz konuları Tolgshow hakkında sormak istediğiniz veya söylemek istediklerinizi Alina Boz hakkında fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Umarım güzel bir program izleme fırsatımız olur ve adı Zehra dizisinden sonra yayınlanacak olan Tolgshow programı oldukça neşeli bir program gerçekleşir.


Alina Boz hakkında Tolga Çevik’in sorduğu sorular ve esprileri havada uçuşurken programa katılanlar ve izleyenler oldukça güzel ve zevkli dakikalar yaşayacak. Son haftalarda birkaç kez programı ara veren ve Afrin’deki şehitlerden dolayı yayın yapmayan Tolga Çevik Türk halkı tarafından da oldukça takdir edildi ve programı da oldukça iyi reytingler kazanıyor.

Alina Boz ile birlikte 8. bölüm 3 Mart 2018 cumartesi günü Fox TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek Sizlerin de yorum ve görüşlerini bekliyorum. Tolgshow, yeni bölümüyle Cumartesi 23.45’te FOX’ta! İşte  Tolgshow 3 Mart Cumartesi 8. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=nFqt-6hjqUc

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.