Tolgshow 30 Aralık Cem Yılmaz Konuk Oldu Skeçleri Video

Tolgshow 30 Aralık Cem Yılmaz Konuk Oldu Skeçleri Video… Tolga Çevik yıllardır ekranlarda bizi güldürmeye devam ediyor. Bazı sezonlar ara verdiği programına bu sezon bomba gibi başlamaya hazırlanıyor. Tolgshow’un yayın tarihi belli oldu. Fox tv de yayınlanacak olan yeni program 30 Aralık Cumartesi 23.30’da başlıyor.

10 yıldır seyirciyi ve konuklarını güldüren doğaçlama sahnelenen ve bu yüzden çok beğenilen Tolga Çevik yeni programında sürpriz konuklarda ağırlayacak. Tolgshow’un yapımcılığını 25 Film üstleniyor. Tolgshow ilk programına sürpriz bir isimde konuk oluyor.

Türkiyenin en ünlü komedyenlerinden olan Cem Yılmaz Tolgshow’un ilk program konuğu. Cem Yılmaz aynı zamanda Tolga Çevik’in kayınbiraderi. Yani Tolga Çevik Cem Yılmaz’ın kız kardeşi ile evli. Bu yüzden bu samimiyetleri ve sempatik tavırları ekrana yansıyacaktır.

Sadece sesini duyduğumuz ve yüzünü bir türlü göremediğimiz yönetmen dış ses Fırat Parlak ve lakabı Minik Müzisyen olan Özer Atik’le birlikte yine yanlış anlamalar komik tartışmalar sizleri güldürmeye geliyor. Tolgshow 30 aralık cumartesi ekranlarda olacak. Bizlerde sizlere en komik Cem Yılmazlı sahneleri bu konumuzda paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=-5e0RlOGfrU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2017