Tolgshow 6 Ocak Cem Yılmaz Videosu Fragmanı Tekrarını izle (Fox tv)

Tolga Çevik yeni yıl öncesinde 30 aralık cumartesi günü başladığı yeni programı Tolgshow ile muhteşem bir başlangıç yaptı. Reytinglerde de yüzü güzel ünlü komedyenin sunacağı Tolgshow 6 Ocak 2018 Cem Yılmaz Videosu Fragmanı Tekrarını izlemek için dizihaberi.tv sitemize bekliyoruz hepinizi. (Fox tv)

Aslında daha önce Cem Yılmazın konuk olacağını duyurmuştu, biz yılbaşı akşamı bekliyorduk ama sanırım Cem Yılmaz Tv8 de program da olduğundan dolayı aynı günde olması pek makul olmadığı için 6 Ocak 2018 gününe alınmış programın yeni bölümünde kahkahadan duramayacaksınız..

30 aralık cumartesi ilk bölümüyle ekranlara gelen Tolgshow’un ilk bölümüne konuk olan ünlü sanatçı Hülya Avşar olmuştu. Tolga Çevik 1. bölümüyle oldukça konuşulmuş ve reytinglerde hayli iyi bir puan almıştı. Tolgshow programının 6 ocak 2018 cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde konuk herkesi güldürecek bir isim, bu defa ünlü komedyen Cem Yılmaz olacak.

Tolga Çevik 6 ocak cumartesi günü fox tv de doğaçlama esprileriyle güldürecek ve Fırat Doğu Parlak’ı dış sesi ile eğlenceli anlar yaşanacak. Cem Yılmaz yeni ve bildik esprilerini ardı ardına patlatırken doyumsuz bir gün yaşanacak. Bu eğlenceyi kaçıranlar izleyemeyenler olursa onlar için de buraya tekrar videosunu ekleyeceğiz.

Tolgshow 6 Ocak Cem Yılmaz Videosu Fragmanı Tekrarını izle (Fox tv)

Siz nasıl buldunuz Tolgshowu beğendiniz mi? Cem Yılmaz ve öncesinde Hülya Avşar gibi ünlülerle açılış yapmasını nasıl değerlendirdiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.. Tolgshow 6 Ocak 2018 de Cem Yılmazın katılımı ile devam edecek…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2017