Tolgshow Nerede Nasıl gidilir Seyirci Olmak için Ne Gerekiyor?

Tolgshow Nerede Yapılıyor ve Programa Seyirci Olarak Nasıl Katılınır? Tolgshow’da seyirci olmak için ne yapmak gerekir? Tolgshow programı 30 Aralık cumartesi gününden itibaren Foxtv ekranlarında yayınlanıyor. Fox tv de yayınlanan programı severek izliyoruz. Bu yüzden de seyirci olarak katılmak isteyebilirsiniz. Bizde bu konuda sizi bilgilendirmek istedik.

Tolga Çevik yıllardır sahnede yaptığı ve doğaçlama oyunu beğenerek izleniyor. 10’uncu yılındada Tolgshow programı ile seyirci karşısına çıktı. Tolga Çevik yeni sezonda farklı bir formatla geliyor. Tolgshow yapıyor sürprizlerle seyirciyi etkiliyor. Gizemli Yönetmen Fırat Parlak ve müzisyen Özer Atik’in de eşlik ettiği programa yeni bölümde Sarp Bozkurt katıldı.

Tolgshow bu sezon Zorlu Performans Sanatları’nda seyircisini ağırlıyor. Zorlu PSM Drama Sahnesi İstanbulda olacak programa sonrasında seyirci alınmamaktadır. Çünkü çekim yapılıp televizyona verildiği için. Salona Fotoğraf makinesi ve kamera sokmak yasaktır. Biletleri Biletix’den alabilirsiniz. Biletler 1. kategori 2. kategori öğrenci ve tam olarak ayrılmaktadır.

  1. kategori 134.50 TL  Öğrenci 114.50 TL
  2. . Kategori 101.00 TL Öğrenci 81.00TL

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tolgshow Nerede Nasıl gidilir Seyirci Olmak için Ne Gerekiyor? (3 Yorum)

  1. ARKADAŞIM evvela kolay gelsin ve harikasin iz. Daha sonra da yapmış olduğunuz programin formati nedir nasıldır bilemiyorum ama konuklarını geldiğinde sayın yönetmen soru sor dediğin de bir sürede telefon ile ekran başındaki seyircilerinize soru sorma hakkı tanisanİz olmaz mı? Bu sadece ekran başında ki konuklarıniz dan 1 tanesinin merak ettiği bir durum ve Öneri. En azından bir whatsapp numarasi koysaniz ve gelen soruların içerisin den en orjinal ve terbiye ve saygı seviyesinde de olan soruları seçerek sorsanız stüdyo dışında olan seyircileri de mutlu etseniz bu konuda fena olmaz diye düşünüyorum.

Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018