Tolgshow Sarp Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Tolgshow Sarp Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… Tolga Çevik yeni sezonda bomba gibi bir programla ekranlara döndü. Bu sefer hem tolgshow yapıyor. Ünlüleri ağırlıyor programında hem de yine eski format yönetmenin sesiyle Tolga Çevik tiyatro sergiliyor. Koca sahne de tek başına tüm seyirciyi güldüren ve tek kişilik dev kadro görevi gören Tolga Çevik’in yeni programı Tolgshow’da çok sevildi.

Tolgshow programı sunucusu oyuncusu her şeyi Tolga Çevik programı 2 haftadır kendisi yürütüyor. Daha önce Komedi Dükkan ve Arkadaşım Hoşgeldin programlarında gördüğümüz Sarp Bozkurt Tolgshow kadrosuna katılıyor. 13 Ocak cumartesi yayınlanacak olan Tolgshow programına katılan Sarp Bozkurt kimdir? Sarp Tolga Çevik’in dayısının oğlu ve ilk Komedi Dükkanı’nda daha sonra da Arkadaşım Hoşgeldin programında oyunculuk yaptı.

Tolgshow programına katılan Sarp Bozkurt Kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Tolshow 1989 yılında Mersin’de doğdu. Sarp henüz 10 yaşındayken sahne ile tanıştı. Tolga Çevik sayesinde oldu ilk oyunculuk tecrübesi de. 2000 yılında Dinosaur filminde bir karakteri seslendirmiştir. Bateri çalarak boş vakitlerini eğlenceli hale getirir. Sarp Bozkurt Ezgi Şimşek ile nişanlıdır.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.