Tozkoparan Ayla Arıkan Kimdir, Gerçekten Okçuluk Şampiyonu mu?

Tozkoparan Ayla Arıkan Kimdir, Gerçekten Okçuluk Şampiyonu mu? gerçek adı soyadı nedir hangi dizilerde oynadı hangi okulları bitirdi yaşı boyu kilosu hayatı hakkında özel bilgileri burada sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle Tozkoparan Ayla Arıkan Kimdir? Gerçekten Okçuluk Şampiyonu mu? Tozkoparan dizisinde kendisini dünya Okçuluk şampiyonu olarak tanıtan Ayla Arıkan kimdir gerçekten dünya çapında bir Okçuluk şampiyonluğu var mıdır yoksa sadece Tozkoparan için mi bu rolde oynuyor diye oldukça merak edenler ve Ayla’nın kim olduğunu sorgulayanlar var. Bizde Nevzat beyin oğlu Sinan için tuttuğu özel Okçuluk hocası Ayla Arıkan hakkında detaylı bilgileri sizler için burada sunmayı istedik.

Tozkoparan Ayla Arıkan KimdirÖncelikle Tozkoparan Ayla Arıkan kimdir hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Ayla Arıkan gerçekten dünya şampiyonu olan okçu bir kız değildir, Çünkü dünya Okçuluk şampiyonlarını aradığımızda Ayla Arıkan isimli bir bayana rastlamadığımız için sadece dizi için bu rolü oynadığını ve gerçekte dünya şampiyonu olmadığını öncelikle belirtmek isteriz. Yani Ayla Arıkan gerçekten dünya Okçuluk şampiyonu değildir. Peki Ayla Arıkan kimdir Gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı Ayla Arıkan sadece Tozkoparan dizisi için mi bu rolde oynuyor yoksa gerçekte okçulukta bir ilgisi alakası var mı hemen bu konu hakkında sizlere bilgiler verelim.

Tozkoparan Ayla Arıkan Kimdir, Gerçekten Şampiyon mu?

Ayla Arıkan Nevzat’ın oğlu Sinan’ın Okçuluk dersleri alması için tuttuğu özel Okçuluk öğretmenidir. Oldukça başarılı güzel ve kaprisli bir bayan olan Ayla Arıkan hem Sinan’ın Okçuluk dersleri alması için elinden geleni yapmakta Aynı zamanda Nevzat Bey’e de zaman zaman tepki göstermekte, belli ki onun geçmişten gelen bir kızgınlığı ve kırgınlığı vardır Nevzat Bey’e.Tozkoparan Ayla Arıkan hakkında bilgiler resimler

Diğer taraftan Ayla Arıkan ormana giderek yabani diye bildiğimiz Salih Bey ile görüşmüş, çocukların Salih amcası ile Ayla Arıkan’ın nasıl bir alakası var Okçuluk dersi özel öğretmeni Ayla Arıkan ile Salih amcanın nasıl bir bağlantısı olabilir geçmişten gelen bir bağ olduğu kesin ama acaba Nevzat Bey ile Cihan Bey’in babalarından Ayla Arıkan da ders almış olabilir mi bu konu hakkında detayları sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Bizim tahminimize göre Ayla Arıkan Nevzat ve Cihan Bey’in babalarından Okçuluk üzerine dersler almıştır ve bu konudaki geliştirirken Nevzat beyin Cihan’a iftira atarak babasının gözünde küçük düşürmüş büyük ihtimalle Ayla Arıkan o yaşlarda daha küçük olduğu için buna şahitlik yapmış ve bu yüzden dolayı Nevzat Bey’e oldukça kırgın ve Küskün olabilir. Daha sonra büyük bir iş adamı olan Nevzat Bey oldukça zenginlemiş ve Ayla Arıkan’ı Sinan’a özel öğretmen olarak talepte bulunmuş ve bunu kırmayan Ayla Arıkan Okçuluk dersleri için Sinan’a bir şeyler öğretebilmek için ve Okçuluk konusunda onu yetiştirmek için özel öğretmen olarak Nevzat beyin yanına gelmiştir.

Tozkoparan Ayla Arıkan Sinanın özel okçuluk öğretmeni

Ancak Ayla Arıkan Nevzat Beyin nasıl biri olduğunu bildiği için ona oldukça tepkili ve mesafeli yaklaşmakta zaman zaman ona laf vurmaktadır. ilerleyen bölümlerde büyük ihtimalle Salih amca ile Ayla Arıkan arasındaki geçmişte neler yaşandığını ve Ayla Arıkan neden son kemankeş olan Salih amcadan dersler almak istediğini ve onu tanımak istediğini Nevzat Bey ile alakasının ne olduğunu ilerleyen bölümlerde detaylarıyla göreceğiz.

Ayla Arıkan Metenin ablası Yasemin ile nasıl tanıştı? Salih Amca ile neden tanışmak istiyor? İşte Sinanın okçuluk öğretmeni özel hocası Ayla Arıkan hakkında detaylı bilgiler:

Ayla Arıkan Nevzat bey ile birlikte okçuluk için çok önemli tarihi taşları bulmaya çalışıyor. Bu taşlarda tarihi bilgiler ve şifreler yer alırken Nevzat bey Ayla Arıkan ile birlikte bu taşların sırrını ortaya çıkarmak istiyor. Ormanda buldukları bir parçayı getirten Nevzat diğer taşı da bulmak için Ayla Arıkan ile işbirliği yapıp Salih beyden bu konuda ipucu koparmaya çalışacak. Ayla Arıkan 6. bölümün sonunda Salih’in kapısını çalmış ve ondan bazı bilgiler almaya gelmişti. İlerleyen bölümler merak onusu olacak…

Tozkoparan Ayla Arıkan neyin peşinde taşlarda ne yazıyorTozkoparan Ayla Arıkan neyin peşinde taşlarda ne yazıyor?

Tozkoparan dizisinde iyi bir okçu olan Ayla Arıkan neyin peşinde taşlarda ne yazıyor, Nevzat bey ile birlikte 2. taşı aramaya başladılar ama o taş Mete’nin evinin bahçesinde. Çocuklarda o taşın sırrını araştırmaya başladılar. Mete ve Ayla arıkan aynı zamanda o taşları bulup üzerlerinde Osmanlıca yazan bilgilere ulaşma peşindeler. Tozkoparan Ayla Arıkan neyin peşinde sorusuna Nevzat bey ile birlikte taşlarda Osmanlıca ne yazıyor bunu öğrenip detaylarını okumak ve okçuluk üzerine bir sırrı ortaya çıkarmak istiyorlar. Ama o taşlardaki sürprizi ve sırrı şimdilik sadece Salih biliyor..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tozkoparan Ayla Arıkan Kimdir, Gerçekten Okçuluk Şampiyonu mu? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018