Tozkoparan Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Dizide Kim Kimdir)

yorumsuz
41 kez okundu

Çok yakında Trt ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Yeni dizinin adı Tozkoparan olarak belirlendi. Veya Yapımın TRT 1 de yeni sezon için hazırlıklara başlamış olduğu Tozkoparan dizisinin oyuncu seçmeleri devam ediyor. Tozkoparan dizisinin oyuncuları kimler diye merak edenler için bu detaylı konuyu hazırladık.

Trt1 de ekrana gelecek olan Tozkoparan dizi kadrosunda Burcu Altın, Gökhan Atalay, Leya Kırşan, Özgür Ege Nalcı gibi oyuncular belirlenmiş durumda. Dizi için yardımcı oyuncu seçmeleri hızla devam ederken diziye son katılan isim Burcu Altın oldu. Tozkoparan dizisi için her yaştan oyuncuların başvurusu beklenirken yeni oyuncular kesinleştikçe buraya ekleyeceğiz.

Son olarak Kaçın Kurası dizisinde izlediğimiz Burcu Altın, TRT 1’in yeni sezon dizisi Tozkoparan kadrosuna katıldı. Burcu Altın dışında Gökhan Atalay, Leya Kırşan, Özgür Ege Nalcı gibi oyuncularda kadrodaki yerini aldı. Çok yakında karakterleri de belli olacak oyuncuların..

Tozkoparan Dizisi oyuncu kadrosu

Tozkoparan Dizisi Konusu Hikayesi Özeti:

Tozkoparan dizisi Çocuklara yönelik bir aksiyon-macera dizisi olacak. Tozkoparan dizisinde problemler yaşayan 10 yaşında bir çocuğun hayata tutunma hikayesi ile başlayacak. Kendini okçulukla ispatlayan ve başarıları ile herkesin takdirini kazanan bir çocuğun daha sonra bütün hayatının değişmesini konu alıyor.

Tozkoparan Dizisinin Oyuncuları Kimler:

Tozkoparan Dizisi Burak Kut

Burak Kut 1973 yılında İstanbul’da doğmuş olan Pop müzik sanatçısıdır. İlk çıkış yıllarında oldukça popüler olup Tarkan ile yarışan ancak sonraki yıllarda aşırı kilo alıp şarkı söylemekten uzak kalan sanatçımız son yıllarda kendini toparlamış ve yeniden müzik yapmaya ve çeşitli dizilerde oynamaya başlamıştır. Son olarak Ankaranın Dikmeni dizisinde Latif karakteri ile rol almıştır. Burak Kut Tozkoparan dizisinde başrol oynayacak.

Burak Kut Tozkoparan dizisinde

Tozkoparan Dizisi Burcu Altın

Burcu Altın 13 eylül 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 18 Mart Üniversitesinden mezun olmuştur. Burcu Altın ilk olarak 2007 yılında Minnoş isimli bir tv filminde yer almıştır. Daha sonra oyunculuk başarısı ile 2008 yılında Star tv ekranlarında Hakanla Geziyorum programını sunmuş olan Burcu Altın daha sonraki yıllarda Arka Sokaklar ve Kırık kalpler dizisinde kısa süreli roller almıştır. Beni Böyle Sev dizisindeki Reyhan karakteri oldukça başarılı bir oyunculuk deneyimi olmuştur. Oyunculuğu oldukça samimi ve gerçekçidir.

Tozkoparan Dizisi Burcu Altın

Tozkoparan Dizisi Leya Kırşan

Leya Kırşan Tozkoparak dizisindeki çocuk oyunculardan birisidir. Leya Kırşan geçtiğimiz sezon Payitaht Abdülhamit dizisinde rol almıştır. Leya Kırşan yeni sezonda Trt1 de ekrana gelecek olan Tozkoparan Dizisinde rol alacaktır. Layla Şirin Ajansına bağlı olarak farklı dizilerde rol almaktadır.

Tozkoparan Dizisi Leya Kırşan

Tozkoparan Dizisi Gökhan Atalay

23 Mayıs 1974 tarihinde Ankara’da doğan Gökhan Atalay en son Trt1 ekranlarında yayınlanan Yunus Emre dizisinde rol almıştır. Oynadığı her dizide kendinden söz ettirmeyi başaran oyuncu son dizisi Tozkoparan ile bakalım nasıl bir karakteri canlandıracak izleyip göreceğiz.

Tozkoparan Dizisi Gökhan Atalay

Tozkoparan Dizisi Özgür Ege Nalcı

Özgür Ege Nalcı 2006 yılında Kocaeli Gebze’de dünyaya gelmiştir. Çocuk oyunculardan bir diğeridir. Daha önce bir çok dizi film ve reklamda rol almıştır. Selocan reklamları ile Turkcell reklam yüzü olmuştur. Tozkoparan Dizisinde Özgür Ege Nalcı bakalım nasıl bir karakteri canlandıracak.

Tozkoparan Dizisi Özgür Ege Nalcı

Tozkoparan Dizisi Deniz Erayvaz

Deniz Erayvaz 2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha önce Ailecek Şaşkınız ve Düğün Dernek filmlerinde rol almıştır. Galip Derviş dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır..
Deniz Erayvaz kimdir Tozkoparan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2018