Tozkoparan Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Dizide Kim Kimdir)

Çok yakında Trt ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Yeni dizinin adı Tozkoparan olarak belirlendi. Veya Yapımın TRT 1 de yeni sezon için hazırlıklara başlamış olduğu Tozkoparan dizisinin oyuncu seçmeleri devam ediyor. Tozkoparan dizisinin oyuncuları kimler diye merak edenler için bu detaylı konuyu hazırladık. Trt1 de ekrana gelecek olan Tozkoparan dizi kadrosunda Burcu Altın, Gökhan Atalay, Leya Kırşan, Özgür Ege Nalcı gibi oyuncular belirlenmiş durumda.

Tüm oyuncuları aşağı ekledik.. Dizi için yardımcı oyuncu seçmeleri hızla devam ederken diziye son katılan isim Burcu Altın oldu. Tozkoparan dizisi için her yaştan oyuncuların başvurusu beklenirken yeni oyuncular kesinleştikçe buraya ekleyeceğiz. Trt1 de ekrana gelen Tozkoparan Dizisi yeniden Tekrar bölümleri ile Ne Zaman Hangi Gün Saat kaçta yayınlanacak detayları ile belirttik. Diziyle ilgili değişiklik olduğunda sizlere ayrıca duyurulacaktır. Tozkoparan Dizisinin Çekildiği Yer Neresi? diye merak edenleri ve Tozkoparan Dizisinin Reytinglerini sizler için hazırladık. Mutlaka bakın sayfalarımıza..

Tozkoparan Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Dizide Kim Kimdir)

Tozkoparan Yasemin Kimdir? Tozkoparan Yasemin Metenin ablasıdır. Metenin ablası Cihanın kızı olan Yasemin lise sınavlarına hazırlanmaktadır. Tozkoparan Yasemin hakkında detaylı bilgileri aşağıdan sizlere aktaracağız. Tozkoparan Yasemin gerçek adı: Helin Melike Çal’dır. 2002 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.
İlk olarak 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı. 2018’de TRT için çekilen, “Yeni Bir Türk Kahraman” sloganıyla yayın hayatına başlayan Tozkoparan isimli dizide Yasemin karakterine hayat veriyor.

Tozkoparan Yasemin Kimdir

Tozkoparan Sinan’ın okçuluk hocası kimdir? Cevap: Ayla Tozkoparan Ayla Arıkan kimdir okçuluk şampiyonu mu? Detaylı bilgi için TIKLAYIN

Tozkoparan Sinanın okçuluk hocası kim

Tozkoparan Dizisi Mete Kimdir:

Tozkoparan Dizisi Mete kimdir

Tozkoparan Dizisi Tozkoparan Dizi Asya:

Tozkoparan Dizi Asya kimdir

Tozkoparan Dizisi Tozkoparan Dizi Burak Kimdir:

Tozkoparan Dizisi Burak kimdir

Tozkoparan Dizisi Can Kimdir:

Tozkoparan Dizisi Can kimdir

Tozkoparan Dizisi Merve Kimdir:

Tozkoparan Dizisi Merve Kimdir

Tozkoparan Dizisi Kerem Kimdir:

Tozkoparan Dizisi Kerem Kimdir

Tozkoparan Dizisi Arda Kimdir:

Tozkoparan Dizisi Arda Kimdir

Tozkoparan Dizisi Elif Kimdir:

Tozkoparan Dizisi Elif Kimdir

Tozkoparan Dizisi Sinan Kimdir:

Tozkoparan Dizisi Sinan Kimdir

Tozkoparan Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

Son olarak Kaçın Kurası dizisinde izlediğimiz Burcu Altın, TRT 1’in yeni sezon dizisi Tozkoparan kadrosuna katıldı. Burcu Altın dışında Gökhan Atalay, Leya Kırşan, Özgür Ege Nalcı gibi oyuncularda kadrodaki yerini aldı. Çok yakında karakterleri de belli olacak oyuncuların..

Tozkoparan Dizisi oyuncu kadrosu

Tozkoparan Dizisi Konusu Hikayesi Özeti:

Tozkoparan dizisi Çocuklara yönelik bir aksiyon-macera dizisi olacak. Tozkoparan dizisinde problemler yaşayan 10 yaşında bir çocuğun hayata tutunma hikayesi ile başlayacak. Kendini okçulukla ispatlayan ve başarıları ile herkesin takdirini kazanan bir çocuğun daha sonra bütün hayatının değişmesini konu alıyor.

Tozkoparan Dizisinin Oyuncuları Kimler:

Tozkoparan Dizisi Burak Kut

Burak Kut 1973 yılında İstanbul’da doğmuş olan Pop müzik sanatçısıdır. İlk çıkış yıllarında oldukça popüler olup Tarkan ile yarışan ancak sonraki yıllarda aşırı kilo alıp şarkı söylemekten uzak kalan sanatçımız son yıllarda kendini toparlamış ve yeniden müzik yapmaya ve çeşitli dizilerde oynamaya başlamıştır. Son olarak Ankaranın Dikmeni dizisinde Latif karakteri ile rol almıştır. Burak Kut Tozkoparan dizisinde başrol oynayacak.

Burak Kut Tozkoparan dizisinde

Tozkoparan Dizisi Burcu Altın

Burcu Altın 13 eylül 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 18 Mart Üniversitesinden mezun olmuştur. Burcu Altın ilk olarak 2007 yılında Minnoş isimli bir tv filminde yer almıştır. Daha sonra oyunculuk başarısı ile 2008 yılında Star tv ekranlarında Hakanla Geziyorum programını sunmuş olan Burcu Altın daha sonraki yıllarda Arka Sokaklar ve Kırık kalpler dizisinde kısa süreli roller almıştır. Beni Böyle Sev dizisindeki Reyhan karakteri oldukça başarılı bir oyunculuk deneyimi olmuştur. Oyunculuğu oldukça samimi ve gerçekçidir.

Tozkoparan Dizisi Burcu Altın

Tozkoparan Dizisi Leya Kırşan

Leya Kırşan Tozkoparak dizisindeki çocuk oyunculardan birisidir. Leya Kırşan geçtiğimiz sezon Payitaht Abdülhamit dizisinde rol almıştır. Leya Kırşan yeni sezonda Trt1 de ekrana gelecek olan Tozkoparan Dizisinde rol alacaktır. Layla Şirin Ajansına bağlı olarak farklı dizilerde rol almaktadır.

Tozkoparan Dizisi Leya Kırşan

Tozkoparan Dizisi Gökhan Atalay

23 Mayıs 1974 tarihinde Ankara’da doğan Gökhan Atalay en son Trt1 ekranlarında yayınlanan Yunus Emre dizisinde rol almıştır. Oynadığı her dizide kendinden söz ettirmeyi başaran oyuncu son dizisi Tozkoparan ile bakalım nasıl bir karakteri canlandıracak izleyip göreceğiz.

Tozkoparan Dizisi Gökhan Atalay

Tozkoparan Dizisi Özgür Ege Nalcı

Özgür Ege Nalcı 2006 yılında Kocaeli Gebze’de dünyaya gelmiştir. Çocuk oyunculardan bir diğeridir. Daha önce bir çok dizi film ve reklamda rol almıştır. Selocan reklamları ile Turkcell reklam yüzü olmuştur. Tozkoparan Dizisinde Özgür Ege Nalcı bakalım nasıl bir karakteri canlandıracak.

Tozkoparan Dizisi Özgür Ege Nalcı

Tozkoparan Dizisi Deniz Erayvaz

Deniz Erayvaz 2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha önce Ailecek Şaşkınız ve Düğün Dernek filmlerinde rol almıştır. Galip Derviş dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır..
Deniz Erayvaz kimdir Tozkoparan
Tozkoparan Dizisinin ilk tanıtım fragmanı 30 Ekim salı günü Trt1 de ekrana geldi. Çocuk oyuncuların ön planda olduğu Tozkoparan Dizisinin ilk fragmanında oldukça farklı bir sahne var, ok ile nişan alıp yayın gerildiği fragman acaba neyi anlatıyor diye merak edenler olmuştur. Tozkoparan Dizisinin ilk tanıtım fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. Tozkoparan Dizisinin fragmanını trt1 den önce yayınlayan Ayşe Şanlı’ya teşekkür ederiz 🙂

Tozkoparan dizisi Nurgül hanım kimdir, Okçuluk dersi öğretmeninin hoşlandığı ve dikkatini çekmek istediği Nurgül öğretmen hakkında bilgiler: Tozkoparan dizisi Nurgül hanım kimdir

Tozkoparan dizisi Nurgül hanım kimdir

TRT ‘de hafta sonları gündüz kuşağı dizi hazırlıklarına başladı. Tozkoparan dizisinin bir sosyal sorumluluk projesi olması bekleniyor ve bir çocuk dizisi olacağı açıklandı.
Tozkoparan dizisinin konusu hikayesi nedir? Gökhan Atalay, Burcu Altın, Burak Kut, Özgür Ege Nalcı (Mete), Leyla Kırşan ‘ın başrollerini paylaşacağı dizinin konusu ise Tozkoparan dizisi problemler yaşayan 10 yaşında bir çocuğun (Mete Sağlam) okçulukla tanışıp bütün hayatının dönüşmesini anlatıyor. Hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecektir.

Tozkoparan dizisinin konusu hikayesi nedir

Hayal dünyasında kendisini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete hem rahatsızlığı hem de annesinin korumacı tavırlarından dolayı bugüne kadar okçuluk yapamamıştır. Fakat şimdi taşındıkları kasabada bu fırsatı yakalayacak ve büyük bir maceranın içine girecektir. Dizide 916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bugüne kadar rekoru kırılamayan kemankeş “Tozkoparan İskender” de hayat buluyor… Tozkoparan” ilk bölümüyle 11 Kasım Pazar günü 18.00’de TRT1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Tozkoparan Yabani Kimdir? Tozkoparan Yabani karakterini oynayan oyuncumuz Yusuf Gökhan Atalay‘dır. Yusuf Gökhan Atalay kimdir kısa bilgiler verelim: Gökhan Atalay, 23 Mayıs 1974 tarihinde başkentimiz Ankara‘da dünyaya gelmiştir. Yusuf Gökhan Atalay 1994-1998 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim almıştır. Uzun süre tiyatro ile uğraşıp kendisini geliştiren Yusuf Gökhan Atalay 2005 yılından itibaren İstanbul‘da yaşamaya başlamış ve dizi film sinema tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. Tozkoparan Yabani Hakkında daha fazla bilgi için Tıklayın

Tozkoparan dizisi yabani gerçek adı
Tozkoparan dizisi oyuncuları hakkında bilgiler videosu:

Tozkoparan Yabani Neden Gizemli Ormanda Saklanıyor Amacı Ne?: Oğlunu küçük yaşta kaybettiği için kendisini toplumdan soyutlamış ve ormanda yaşamaya başlamıştır. Yabanınin gerçek adı Salihtir. Salih kendisine gelen Mete ve arkadaşlarına eğitim vermeye başlamıştır.

Tozkoparan Ayla (Sinanın Özel Okçuluk Hocası) : Tozkoparan dizisine 4. bölümde giren ve Sinanın babası tarafından tutulan Ayla (Sinanın Özel Okçuluk Hocası)dır. Tozkoparan Sinan’ın okçuluk hocası kimdir? Cevap: Ayla Tozkoparan Ayla Arıkan okçuluk şampiyonudur dizide.

AYLA ARIKAN Kimdir Detaylı bilgi için TIKLAYIN

Tozkoparan ayla arıkan kimdir okçuluk şampiyonu

YORUMLAR

  1. TOZKOPARAN BENCEDE BİTMEMELİ INŞALLAH BİTMEZ ÇÜNKÜ BEN TOZKOPARANI ÇOOOOOOOOOK SEVİYORUM

  2. Siz cok iysiniz ben seni sewdim

  3. tozkoparan izliyorum. bilgisayarda 3.bölüm

  4. Sinan karakterini canlandıran çocuk oyuncu kim?

    1. Yağız Kılınç

  5. Sinan karakterini canlandıran çocuk oyuncu kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.