Tozkoparan Dizisi Şarkısı Müziği Tozkoparan var mı ondan uzağa atan Yok sözleri

TRT 1 ekranlarında pazar günleri 17.15 de ekrana gelen Tozkoparan dizisi oldukça sevildi ve tutuldu. Tozkoparan Dizisi Şarkısı Müziği rap şarkıları da çok merak ediliyor. Özellikle çocukların ve gençlerin severek izlediği hem milli ve ahlaki değerlerimizi önem veren hem de tarihteki İskender isimli okçunun günümüze uyarlanmış kahramanlık öyküsünü anlatan ve Okçuluk sporunu yeniden canlandırmak için Okçular vakfı desteğiyle yayınlanan Tozkoparan dizisi şarkıları ve müzikleri ile de oldukça sevildi ve tutuldu.

Tozkoparan dizisinde oynayan Genç Yetenekler ormanda kendilerine okçuluğu öğreten Salih ile birlikte yani yabani ile birlikte oldukça heyecan verici bir deneyime başladılar. Zaman zaman Keremin söylediği rap şarkılar, okul müdürü Burak Kutun seslendirdiği şarkı ve dizi jenerik fon müziği Tozkoparan var mı ondan uzağa atan Yo rap şarkısı oldukça ilgi çekiyor ve bizde bu konumuzda sizlerle paylaşmak istedik tüm bu müzikleri.

Tozkoparan var mı ondan uzağa atan yok rap şarkısıTozkoparan dizisinin genç yetenekleri Aşiyan ismini verdiklerini karavanda eğitimlerine devam eden ve yabaninin yani Salih’in kendilerini anlattıkları ile oldukça güçlenmeye ve bilgilenmeye başlayan genç Okçuların özellikle orman sahnelerinde çok güzel şarkılar ve müzikler çalıyor. Tozkoparan var mı ondan uzağa atan Yo yo diye devam eden rap müzik hem gençlerin hem de dizi izleyenlerin oldukça sevdiği ve merak ettiği bir şarkı olmaya başladı.

Bizde sizler için ve merak edenler için Tozkoparan var mı ondan uzağa atan Yo yo Diye devam eden bu güzel rap şarkı sözlerini buldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Ayrıca Tozkoparan dizisindeki şarkıları müzikleri çalan jenerik fon müziklerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Özellikle Mete’nin oldukça akıllı ve uslu hareketleriyle izleyenlerin beğenisini kazandı Tozkoparan dizisinde Tozkoparan var mı ondan uzağa atan Yok yok şarkısı ve müzikleri oldukça beğenildi ve bu rap şarkıyla birlikte başka şarkılar da izleyicilerin ve diziyi merak edenlerin ilgisini çekmeye başladı. Tozkoparan Dizisi Şarkısı Müziği Tozkoparan var mı ondan uzağa atan Yok videosu ve sözleri

Hey çocuk sana bu şarkım
Dön Bak sözlerime
Yönünü bilmeyen ok gitmez hedefe
Yoo geliyorlar dikkatli bak
kendine güvenen şu ekibe
göreceksin mavi ay doğacak gök yüzüne
Tozkoparan tozkoparan varmı ondan uzağa atan
Tozkoparan tozkoparan varmı ondan uzağa atan yoo
Yayımı gerdim kaç kez attım
Emin adımlarla gitmek için ileri
Okçuluk bize miras ve alın teri
hedefi bulacaksın ve vuracaksın
sen şımarırsan yumurcaksın
kemankeşim ruh eşim kardeşim
kardeşim hilal etrafında birleşin
Tozkoparan tozkoparan varmı ondan uzağa atan
Tozkoparan tozkoparan varmı ondan uzağa atan yoo
Atan tutan çoktur ama içi boştur
Mavi ay sendeyiz hadi bizi coştur

Bu konumuzda ayrıca Tozkoparan dizisinde çalan şarkıları müzikleri dizinin başlamasında ve bitişinde çalan jenerik fon müziklerini sizler için buraya taşımaya ve sizlerin istekleri doğrultusunda Tozkoparan dizisinin müziğini ve şarkısını kim yapıyor seslendiriyor şarkının sözleri nedir diye merak edenler için detayları ile birlikte yazmaya devam edeceğiz. Tozkoparan dizisi ile ilgili tüm merak ettiğiniz şarkıları şiirleri müzikleri dizide çalan jenerik ve fon müziklerini bize sorarak bizden istekte bulunabilirsiniz.

Tozkoparan Kerem'in söylemiş olduğu rap şarkıAyrıca dizimizde müdür olarak rol alan Burak Kut zaman zaman şarkıları ve söylediği canlı performanslar çok dikkat çekiyor. Mete’nin babası olan Burak Kut bildiğiniz gibi ünlü bir pop müzik sanatçısı, her ne kadar bu dizide Okul müdürünü canlandırsa da Tozkoparan dizisinde Burak Kut’un söylediği şarkılar da oldukça merak ediliyor.

Sizlerde istekleriniz olursa lütfen aşağıya yazarak hem Burak Kut’un Tozkoparan dizisinde söylediği şarkıları hem de Tozkoparan var mı ondan uzağa atan Yok tarzında Rap müziklerini ve diğer çalan şarkıları jenerik fon müziklerini bizden talep edebilirsiniz. Bizde sizlerden gelen istekler doğrultusunda Tozkoparan dizisindeki tüm şarkıları ve müzikleri sizler için buraya yazmaya ve paylaşmaya videolu olarak YouTube’dan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ayrıca Tozkoparan dizisindeki genç yeteneklerden birisi olan Kerem rap müziklere oldukça meraklı. Zaten kendisi de bir rap müzik sanatçısı olmak istiyor ve sürekli rap tarzında şarkılar seslendirerek doğaçlama bir müziğe tempo tutuyor oldukça güzel şarkıları ile Kerem herkesin dikkatini çeken rap şarkılar söylüyor. Biz de burada Tozkoparanda Kerem’in söylemiş olduğu rap şarkılara örnekler vereceğiz de Keremin söylediği rap şarkı ve müziğin sözlerini de sizlerle paylaşacağız. Sizde isteklerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tozkoparan Dizisi Şarkısı Müziği Tozkoparan var mı ondan uzağa atan Yok sözleri (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 8 Aralık 2018