Tozkoparan Neden Erken Final Yapıyor? Dizi Bitmesin Devam Etsin

Bir süredir ilgiyle izlediğimiz hem çocuklar için hem de büyümüş ama çocuk ruhu devam edenler için oldukça güzel bir dizi olan Tozkoparanı izliyorduk. Hayli de güzel bulup çoluk çocuk beğeni ile takip ederken dizi reytinglerinin çok düştüğünü üzülerek gördük. Reytingler bu kadar düşünce hemen akıllara Tozkoparan Neden Erken Final Yapıyor Niçin Bitiyor? sorusu geldi ve buna ışık tutacağız bu konuda.

Öncelikle Tozkoparan dizisinin Reytingleri çok düşük seyrettiğini belirterek başlayalım yazımıza. Tozkoparan son bölümde 35. sıraya düştü, dizinin ilk bölümlerdeki heyecanı kalmadığı gibi Mete başta olmak üzere ekipteki tüm oyuncular artık dizide tekrar sahnelerine yönelince dizi büyüsünü kaybetmeye başladı. Her hafta sıralamada gerilere giden Tozkoparan dizisinin almış olduğu reyting oranlarını sizlerle paylaşalım hemen..

Tozkoparan Neden Erken Final Yapıyor?Tozkoparan dizisi reytingleri çok düştü

Reytingleri çok düşmeye başlayan Tozkoparan dizisinin final mi yapacak sezon finali mi yapacak gibi soruları merak edilmeye başlanmıştır. Son hafta Reyting sonuçlarına baktığımızda Tozkoparan dizisinin oldukça sıralama kaybettiğini ve 1.48 reyting oranı ile ancak 35 sırada yer bulduğunu görüyor. Son reyting oranlarını yukarıdaki resimde görüyorsunuz.

Yayınlanmaya başladığı ilk aylarda 12. ve 13. olan Tozkoparan dizisinin 35. sıraya kadar düşmüş olması elbette Tozkoparan dizisinin geleceği hakkında maalesef olumsuz göstergeleri bize haberdar ediyor. 35 sıraya kadar düşmüş olan Tozkoparan dizisinin ilerleyen haftalarda daha da düşeceği ortada. Bu nedenle Tozkoparan dizisinin büyük ihtimalle 2. sezonu olmayacak yeni sezonda Tozkoparan dizisi ekrana gelmeyecek.

Tozkoparan dizisi bitmesin devam etsinTozkoparan Erken Final Yapmasın Dizi Bitmesin Devam Etsin

Elbette dizinin bitmesini kimse istemez ama çok düşen reytinglerde son karar kanlın oluyor. Hatta tahminlerinize göre çok düşmüş olan Tozkoparan dizisinin stokta bulunan bölümleri bittikten sonra dizi yeni bölüm çekmeyecek. Çünkü çok düşmüş olan reytingler neredeyse dizinin maliyetini bile karşılamamakta. Tahminlerimizde yanılmaz isek Tozkoparan dizisinin erken final yapması gündemde. Elbette Tozkoparan dizisinin erken final yapıp bitmesi izleyenleri için büyük bir hayal kırıklığı olacaktır. Ben de bir Tozkoparan izleyicisi olarak dizinin bitmesine, Tozkoparan dizisinin erken final yapacak olmasına elbette üzülenlerden biriyim.Tozkoparan Erken Final Yapacak bitecek mi

Ancak çok fazla düşen reytinglerin geri toparlanması oldukça zahmetli ve zor bir iş olduğunu dizi sektöründen az çok tanıyorum. Diziler maliyetlerini çıkaramayınca genellikle kısa bir süre sonra final yapmak zorunda kalıyor. Özel sektördeki kanallar çok daha erken kararlar almakta ancak TRT 1 uzun süre diziler düşük reyting alsa bile kar amacı gütmediği için buna katlanıyor ancak bir buçuk reyting oranının altında seyreden Tozkoparan dizisinin çok daha fazla zarar ettirmemesi için erken final kararı almasını bekliyoruz.

Okçuluk tarihimize güzel bir adım atan, tarihimizdeki başarıları bir nebze olsun ortaya döken yerli ve milli kahramanlarımızı ön plana çıkaran ve Okçular Vakfı’nın desteklemiş olduğu bu güzel projeyi biz de tebrik ediyoruz ve benzer projelerin daha güzel senaryolarla daha uzun ömürlü olmasını TRT den bekliyoruz.

Tozkoparan Erken Final Yapmasın Dizi BitmesinTozkoparan dizisinin ekibine tarihimize ve milli sporumuz okçuluğa katmış olduğu değerden dolayı teşekkür ediyor emeği geçen bütün oyuncuları kutluyoruz. Sizler de Tozkoparan dizisinin final yapması hakkındaki yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız. Sorumuz belli: Tozkoparan Erken Final Yapmasın Dizi Bitmesin Devam Etsin ister misiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tozkoparan Neden Erken Final Yapıyor? Dizi Bitmesin Devam Etsin (6 Yorum)

  1. Tozkoparan biterse tüm çocuklar olarak böyle bir diziyi nereden bulacağız? Tozkoparan bitmesin.Ekrem İmamoğlu Okçular Vakfı’na yardım yapmıyor o yüzden.Tozkoparan bitmesin gerekirse kendimizi feda ederiz. Haydi ekran başına.Reytingleri artıralım diyeceğim ama final yaptı bileLütfen virüs bitince tozkoparan yine başlasın.İmamoğlu yardım etmiyorsa biz varız gerekirse başka bir şehirde çeksinler lütfen…
    TOZKOPARAN BİTMESİN
    Haydi gerekirse yardımı biz yaparız.Tozkoparan bitmesin diyenler Tozkoparan’ın youtube kanalına abone olup like atalım o zaman belki geri para işini çözebilirler
    TOZKOPARAN BİTMESİN ASLA!!!❗❕❗

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2019