Tozkoparan Sinan’ın Annesi Kim? Nevzat’ın Eski Eşi Nerede?

Trt1 de yayınlanan Tozkoparan Sinan’ın Annesi Kim? Nevzat’ın Eski Eşi Nerede? Tozkoparan dizisinde Sinan’ın babası rolündeki Nevzatın eski eşi kimdir nerede Sinan’ın annesi nerede kimdir diye merak edenler olmuş olabilir. Biz de bu konumuzda Tozkoparan dizisinde Nevzat’ın eski eşi kimdir Nevzatın eşi nerede niçin dizide oynamıyor ya da Nevzat eşinden neden ayrıldı, Sinan niçin annesiz kaldı Sinan’a şu anda babasının tuttuğu hizmetçi bakıyor. Peki Sinan’ın gerçek annesi nerede babası ile neden ayrıldı bir merak edilen sorulara cevap vermek istiyoruz.

Tozkoparan Nevzat'ın eski eşi Kim diziye gelecekmi

Tozkoparan dizisinde Cihan ile Nevzat arasındaki çekişmeden dolaylı yoldan devam ederken geçmiş yıllarda nelerin olduğunu zaman zaman dizideki repliklerden anlıyoruz. Nevzat küçük yaşlardayken babasının güvenini kazanmak için Cihan’a iftira etmiş ve Cihan’ı babasının gözünden düşürmüştür, daha sonra hayata atılan Cihan ve Nevzat bey zamanla büyümüşler ve Cihan Bey okul müdürü olurken Nevzat da büyük bir iş adamı olmuştur.

Ancak Nevzat Bey oğlu Sinan ile birlikte yaşarken Okçuluk konusunda onu oldukça yetiştirmek ve başarılı bir okçu yapmak için elinden geleni yapmakta ve ona özel öğretmenler tutmaktadır. Çünkü geçmişte babası oldukça önemli bir kemankeş olan ve Cihan ile kardeşi olan Nevzat bey evlendikten sonra bir süre sonra oğlu Sinan olmuş Ancak eşinden daha sonra ayrılmıştır. Daha doğrusu Nevzat’ın eşi yaşıyor mu öldü mü Onu da tam bilmiyoruz. Çünkü dizi de bu konuda herhangi bir gelişme yaşanmadığı gibi geçmişe dair bir bilgilendirme de olmadı.

Tozkoparan Sinan'ın Annesi Kim Nevzat'ın Eski Eşi

Ancak Nevzat’ın oğlu Sinan için tuttuğu özel Okçuluk hocası Ayla Arıkan tavırlarından anladığımız kadarıyla Nevzat Eski eşine çok iyi davranmadığı için eski eşi onu terk etmiş olabilir veya Nevzat kaprislerinden dolayı onu öldürmüş de olabilir. Sinan ise annesiz olmanın acısını sürekli çevresine hissettirmekte çok sinirli ve kaprisli davranışlarıyla annesinin yokluğunu diğer çocuklar üzerinde baskı unsuru olarak göstermeye çalışmaktadır.

Nevzat da oğlu Sinan gibi oldukça hırslı ve inatçıdır. Sinanın annesi nerede Nevzat beyin eski eşi Sinan’ın annesi olan kadın kimdir diziye gelecek mi dizide görünecek mi Bizler de oldukça merak ediyoruz. Nevzat beyin karısı diziye ilerleyen bölümlerde büyük ihtimalle katılacak Çünkü Sinan’ın annesi kimdir diye herkes çok merak ediyor.  O zaman Tozkoparan Sinan’ın Annesi Kim? Nevzat’ın Eski Eşi Nerede? sorularına da daha net yanıtlar vereceğiz.

Tozkoparan Sinan'ın Annesi Kimdir nerede
Diğer yandan Nevzat okçuluk öğretmeni Ayla ile birlikte sırlı taşların peşine düşmüştür. Taşlardan birisini bulup gelen Ayla arıkan diğerini de Nevzatın bulmasını istemektedir. Ancak Metenin evinde olan bu taşı aynı zamanda Mete ve Arkadaşları da çok merak etmiştir.

Tozkoparan dizisinde Sinan’ın annesi çok merak edildi. dizide yanımda olmayan ve nerede olduğunu hep bizim de bilmediğimiz ancak Sinan’ın doğum gününde pasta gönderen ama kendisi gelmeyen Sinan’ın annesinin kim olacağı hangi oyuncunun Sinan’ın annesi rolünde oynayacağı oldukça merak ediliyor.

Bildiğiniz üzere Tozkoparan dizisinde Sinan Karayel takımında kaptanlık yapıyor ve babasıyla arası oldukça soğuk bir şekilde devam ederken babası nişan taşlarındaki Sırrı bulup ustanın beklediği yayı ona götürmek için elinden geleni yapıyor ve bütün nişan taşlarını kendi evinde toplamaya başladı. Sinan ise bu duruma bir türlü anlam veremezken en önemli konulardan biriside Sinan’ın annesi.

Çünkü Sinan annesiz olduğu için kendisine bakıcılar eşlik ediyor ama Sinan bir türlü mutlu değil Çünkü babası ile annesinin neden ayrıldığının için ayrı yaşadıklarını henüz çözebilmiş değil. Tozkoparan dizisinde Sinan’ın annesi rolünde oynayacak olan oyuncu çok kısa zamanda diziye dahil olacak.

YORUMLAR

  1. bende çok merak ediyorum sinanın annesini gelece bölümlerde katılacakmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.