Trt 1 Gün Kala Programı Başvuru Katılım İletişim Telefon Mail Whatsapp Destek

Trt 1 Gün Kala Programı Başvuru Katılım İletişim Telefon Mail Whatsapp Destek.. Trt1’in sevilen programı olan 1 Gün Kala yeni sezona 18 kasım pazar günü başlıyor. 1 Gün Kala programında neler anlatılıyordu?

2018 yılı Şubat ayında yayına başlayan Bir Gün Kala programında belgesel içerikli konular ele alınıyor. TRT1’in yarım sezondur yayınlanan belgesel programı olan 1 Gün Kala’da yine mücadele, onur, göz yaşı ve macera var, yine gidilecek yollar ilkler ve iyilikler var.  1 Gün Kala programı pazar yayın hayatına başlıyor. 1 Gün Kala programının tanıtım fragmanını aşağıda sizlerle paylaştık.

1 Gün Kala programında yardıma desteğe ihtiyacı olan kişilerin başvurması sonucu yardım eli uzanıyor. Birlikte bi derde çare aranıyor. 1 Gün Kala programında hayaller kuruldu, ilk adımlar atıldı veda edilip yollara düşüldü, baş döndüren zirvelere çıkıldı. Yeni sezonda yine mücadele, onur, göz yaşı ve macera var, yine gidilecek yollar ilkler ve iyilikler var.

Yönetmenliğini Parlayan Yıldız’ın yaptığı 1 Gün Kala programında insanların hayat öykülerine konuk olacağız. Onlar için çok önemli bir ilkin gerçekleşmesine 1 Gün Kala onlarla buluşacağız. Yaşamlarından kesitler eşliğinde o önemli ana 1 gün kala heyecanlarını, hislerini ve deneyimlerini anlatacağız. Ertesi gün o ilki yaşarlarken gerçek yaşamdan kaydedilmiş dramatik durumlarını ekrana taşıyacağız. Bir pilotun ilk uçuşu, bir çocuğun evlatlık gittiği evde ilk günü, bir anne adayının doğuma bir gün kala hisleri, bir cerrahın ilk ameliyatı gibi birçok eşsiz öyküyü drama-belgesel türünde sizlere aktaracağız.

1 Gün Kala programına Trt1 resmi web sayfasından başvuru linki gibi bir şey yer almıyor. Ancak sizlerde programda yer almak isterseniz Trt1 posta adresine mektup yazabilirsiniz TRT1 adresi; Aşağı Dikmen Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı TRT Mavi Bina 9. Kat ORAN MAH. YILDIZ ANKAR, 06550 Çankaya/Ankara 

TRT Sitesi; Turan Güneş Bulvarı 06540 Оr-аn /Аnkara Türkiye Tel: 444 0 878 Fax:+90 312 463 49 87 E-mail: trt1@trt.net.tr

Trt1 kanalına telefonla bağlanıp 1 Gün Kala programında yer almak isterseniz ise;  Tel: 444 0 878 Fax:+90 312 463 49 87

1 Gün Kala programına başvuru sayfası yer almıyor. Bu yüzden Trt1 yetkililerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2018