Trt 1 Hadis 1 Film Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu Özeti

yorumsuz
6 izlendi

1 Hadis 1 Film dizisi oyuncuları konusu Trt1 ekranlarında yaz aylarında ekrana gelecek olan yeni dizinin Hadisler üzerinden almamız gereken dersi bizlere aktaracak ve ibret dolu olacak yeni dizi projesidir. Trt 1 Hadis 1 Film Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu Özeti hakında tüm detayları sizlerle paylaşarak merak ettiklerinizi buradan duyuracağız.

2018-2019 Yaz sezonuna iddialı hazırlanan TRT1’den yeni bir dizi daha geliyor! Yeni projelerini bir bir gün yüzüne çıkarak Trt en son olarak Peygamber efendimizin hadislerini dizi olarak çekerek her birinden alınacak ders ve ibret için kolları sıvadı ve Direniş Karatay filminin setinde dev bir plato kullanılarak kaliteli bir dizi yapmak için çalışmalar başlatıldı.

Trt1 de daha önce ‘Hadisini Seç, Filmini Çek’ sloganıyla bir yarışma yapan Filhakika şirketi, şimdi de 1 Hadis 1 Film dizisi için kollarını sıvadı ve çalışmalara başladı. Yapımcılığını Filhakika Yapım’ın üstlendiği dizinin çekimleri sürüyor. Dizinin çekimleri ‘Direniş Karatay’ filminin platosunda devam ediyor.

1 Hadis 1 Film Dizisi Oyuncu Kadrosu yapımcısı yönetmeni özet ve konusu hakkında detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Dizi setinde ise geçtiğimiz günlerde üzücü bir olay yaşandı. Sette kaza yaşandı, bir yardımcı oyuncu ve sette görevli olan babasını ziyarete gelen bir çocuk yaralandı. İlk müdahale set çalışanları tarafından yapıldı, ardından yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Bunu Gördün mü>>  Yaralı Kuşlar Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?

1 Hadis 1 Film Dizisi hakkında oyuncular belli olunca açıklayacağız buradan tüm detayları ile.. 1 Hadis 1 Film Dizisi fragman ve tanıtım çıkar çıkmaz sizlerle paylaşacağız bu sayfadan. Sizlerde dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2018