TRT 1 Rastgele Programına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Şoray Uzun’un sunduğu TRT 1’in yeni yarışma programı Rastgele nasıl başvuru yapılır ? Rastgele programında yarışmacı olmak için ne yapmak lazım ? Başvuru formunu nasıl doldurmak lazım ve nereye göndermeli ? Rastgele yarışmacısı nasıl olunur tüm ayrıntılarını paylaşalım.

TRT 1 Rastgele Programına Nasıl Başvuru Yapılır

Rastgele Başvuru Formu TRT 1

rastgele.tv/basvuruformu/ adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak yarışmacı adayı olabilirsiniz. Ancak Rastgele programında yarışmacı olmak için formu doldurmaya acele etmeyin ve yazımızı sonuna kadar okuyun. Öncelikle formu baştan sonra okuyun. Kendinizi formları değerlendiren tarafta düşünün. Empati kurarak formda istenen bilgi değil sizden beklenen nedir bunu anlamaya çalışın. Rastgele formu doldurarak yarışmacı olamazsınız. Tüm Tv yarışma programlarına katılanları gözünüzde canlandırın. Hepsinin ilgi çekici bir yönü vardır. Kimisi görünümü ile kimisi konuşması kimisi hobileri yada farklı bir şeyi ile. Çünkü kanalın reyting alması gerekir.

Rastgele nasıl başvuru yapılır nasıl yarışmacı olunur

Rastgele nasıl başvuru yapılır ?

Siz de Şoray ile birlikte yarışma programında yerinizi almak istiyorsanız bu şansı kaçırmayın. Formu doldurmadan önce tüm soruları bir gün boyunca düşünün. Vereceğiniz en güzel cevapları kafanızda toparlayın. Sonrasında telefon mülakatına dahil olacaksınız. Akabinde size verilecek gün ve saatte fiili mülakata çağrılacaksınız. Bu mülakata geleceğiniz için size yol ücreti verilecektir. Siz sorulan sorulara yanıt verirken arka planda sürekli TRT 1 kanalında Şoray’ın karşısına çıkarsanız reytinglere nasıl etki edeceğiniz düşünülecek. Bu yüzden aklınızdan bir saniye olsun reytingleri çıkartmayın ve bunu düşünerek doğru cevapları verin. Unutmayın ki Rastgele yarışma programı biraz İlker Ayrık’ın programına da benzemektedir. Yani renkli ve komik kişiliğinizi jüri üyelerine gösterin. Kesinlikle çok ciddi ve somurtkan durmayın. Bu size Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında artı sağlayabilir ancak Rastgele yarışmacısı olmak için espiritiel olmanızı tavsiye ediyoruz. Tabi bunlar işin son kısımları. Öncelik ile verdiğimiz bilgiler doğrultusunda düşünerek Rastgele başvuru formunu doldurarak ve gönderiniz. Kim bilir ? Belki de sizin de adınızı Rastgele yarışmacısı diye sitemizde yayınlarız. Fragmandaki yarışmacılar size aranan kişiler hakkında en iyi analizi verecektir. Aslında minik bir Survivor parkurunu da andırıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

TRT 1 Rastgele Programına Nasıl Başvuru Yapılır ? (2 Yorum)

  1. Canayakın espirili görsel şova yatkın senpatik hareketleri olan biriyim konuyla ilgili hep kazanmak deil önemli olan kazandırıp kazanmak

Etiketler: Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2019