TRT 1 Tek Yürek Neden Final Yapıyor ? 22. Bölüm Son - Dizi Haberleri – Oyuncuları


TRT 1 Tek Yürek Neden Final Yapıyor ? 22. Bölüm Son

TRT1 dizilerine sezonda eklenen Tek Yürek neden final yapıyor ? Yapımcı Tek Yürek 22. bölüm final olacağını açıkladı. Geçtiğimiz sezonda iyi reyting oranları yakalayan ve yaz sezonu teklifini kabul eden yapımcı firmanın mutluluğu uzun sürmedi. Ayrılık haberi erken geldi.

TRT 1 Tek Yürek Neden Final Yapıyor 22. Bölüm Son

Tek Yürek Neden Final Yapıyor 22. Bölüm 

Sezonda aldığı reytinglerden sonra yazın devam etmesi kararlaştırılan kış sezonu için yeterli olmayacağına karar verilen dizi yine olmadı. Yaz aylarında da yeterli izlenme sayısı ile kanala share bazında reyting kazandıramadı. TRT1 ile yapımcı firma istatistiklerini masaya yatırarak diziye erken final kararı aldı.

Tek Yürek Neden Final Yapıyor 22. Bölüm

Tek Yürek dizisi Zeytinburnu Belediyesi’nin gerçek hikayesini anlatıyordu. Ayrıca dizi için TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasının ünlü katılımcılarından Hilmicem İncetepe ile de anlaşılmıştı. Hilmicem dizide başrol oynamasına rağmen yeteri kadar izlenme elde edemedi. Dizinin ana konusu ise Zeytinburnu Belediyesi’nin sokak çocuklarının elinden tutmasını konu alıyordu. Onların elinden tutarak dünya şampiyonluğuna kadar nasıl yükselttikleri hikayesi gerçektir. Dizinin reyting alamamasının hatası nereden kaynaklıdır bilemiyoruz ancak sezon arasında başlayan dizinin tarihi bizim için yanlış oldu. Sezon arasında başlayan tüm dizilerde reyting kaybı yüksek oluyor. Herkesin gece takip ettiği bir dizisi oluyor. Tek Yürek’te ilk bölümlerinden başladığı düşük reyting oranları ile 22. bölümde final yapmaya karar verdi.

Tek Yürek 22. Bölüm Final

Tek Yürek 1. bölümünü yaz sezonu başında yaz dizisi olarak yayına almış olsaydı izlenme oranları çok daha farklı olabilirdi. Tamamı ile ekonomik nedenleri karşılamadığı için final yapma kararı alan Tek Yürek dizisinde 22. bölüme kadar senaryo hızlandırılmış olarak çekilerek tamamlanacak. Bu zamana kadar ise yayınlarında bir aksaklık görmeyeceğiz ancak yeni sezonda devam etmeyecek projeler arasında yer alıyor. Siz ne düşünüyorsunuz ? Tek Yürek dizisi yayından kaldırılmalı mı yerine başka proje denenmeli mi yoksa dizi devam mı ettirilmeli sizin için? Tek Yürek neden final yapıyor bu kadar güzel senaryo diye mesajlar geliyor. Ancak TV kanalları için her şey reyting ve maliyet üzgünüz.

Tek Yürek 22. Bölüm Final

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

TRT 1 Tek Yürek Neden Final Yapıyor ? 22. Bölüm Son (3 Yorum)

  1. Tek yurek ve cocuklar duymasin seyrettigim iki tane dizi oldu bugune kadar eğer final yaparsa yazık olur

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2019