Trt1 3’te 3 Tarih Yarışması Neden Yok Bitti mi Niçin yayınlanmıyor?

Trt1 ekranlarında 31 Ekim çarşamba akşamı başlayan 3’te 3 Tarih Yarışması Neden Yok Bitti mi final mi yaptı Niçin yayınlanmıyor? diye merak edenler için kısa bilgiler verelim ve sizlere yazalım. Çarşamba ve Perşembe günü Trt1 de yayınlanan ve oldukça sevilen farklı bir formatta izleyici karşısına çıkan Trt1 3’te 3 Tarih Yarışması çarşamba günü yayınlanmayınca izleyenler merak edip neden yok bitti mi final mi oldu diye sormaya başladılar.

3’te 3 Tarih Yarışması Final mi yaptı Neden Yok Bitti mi Niçin yayınlanmıyor?

Sevilen tarih yarışması 3’te 3 Tarih oldukça güzel iki bölümle başladı ancak ikinci hafta çarşamba günü ekrana gelmedi. Çünkü 3’te 3 Tarih yarışma programının saatinde Diriliş Ertuğrul 5. sezon ilk bölümü ile ekrana geldi. Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul’un çarşamba günleri ekrana gelmesi ile 3’te 3 Tarih programı çarşamba gününden kaldırıldı ve yayın akışından çıkarıldı.

Trt1 3’te 3 Tarih Yarışması Neden Yok Bitti mi?

Trt1 de ekrana gelen 3’te 3 Tarih Yarışması Bitmedi elbette ki. Sadece çarşamba günü ekrana gelmeyecek artık. Diriliş Ertuğrul 5. sezonu 7 Kasım çarşamba günü başlayınca çarşamba günü ekrana gelen 3’te 3 Tarih Yarışması da gün değiştirerek pazartesi gününe alındı. 3’te 3 Tarih Programı artık Perşembe günü ve pazartesi günleri yayınlanacak Trt1 de..

3'te 3 Tarih Yarışması Neden Yok Bitti mi final mi3’te 3 Tarih Yarışması Niçin Yayınlanmıyor Bitti Final mi oldu?

Hayır, 3’te 3 Tarih Yarışması bitmedi final de yapmadı. Dirilişin başlaması ile çarşamba günü yayınlanan 3’te 3 Tarih Yarışması artık pazartesi günleri yayınlanacak. Bundan sonra 3’te 3 Tarih perşembe günü saat 20.00 da ve pazartesi günleri saat 23.35 de ekrana gelmeye başladı ve bundan sonra böyle devam edecek. 3’te 3 Tarih Yarışma programı hakkında bilgilerimiz böyle..

3’te 3 Tarih Yarışması gün değiştirdi ama yayınlanmaya devam ediyor. 3’te 3 Tarih Yarışması bitmedi yayından kaldırılmadı. Trt1 ekranlarında Pazartesi ve perşembe akşamları yayınlanmaya devam edecek. Engin Altan Düzyatanın başarılı sunumu ile oldukça farklı yerli ve milli konseptte sunulan 3’te 3 Tarih Yarışması kaldığı yerden Trt1 ekranlarında devam ediyor. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Trt1 3’te 3 Tarih Yarışması Neden Yok Bitti mi Niçin yayınlanmıyor? (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2018