Trt1 Anahaber Yeni Sunucusu Seval Çöpür Kimdir Bilgileri Resimleri

Erhan Çelik Trt1 den istifa edince onun yerine kimin geleceği ve Trt1 Ana haberi kimin sunacağı merak konusu olmuştu. TRT1 Ana Haber‘i geçtiğimiz sezon sunan Zafer Kiraz’dan görevi devralan Erhan Çelik 6 ekimde veda etmişti ve ardından Erhan Çelik’in yerine gelen isim oldukça merak ediliyordu sonunda belli oldu. İşte Trt1 de yeni ana haber sunucusu..

TRT1 Ana Haber Bültenini sunmaya başlayan güzel kız Seval Çöpür‘dür. Trt1 de daha öncede haber sunan bir ara spor haberleri ile gördüğümüz Seval Çöpür düzgün Türkçesi ve muazzam diksiyonu ile Trt1 de oldukça başarılı isimlerden spikerlerden birisi. Özel kanallara örnek olacak diksiyonu ile Trt1 Ana haber Yeni Sunucusu Seval Çöpür Kimdir Bilgilerini sizlerle paylaşalım..

Seval Çöpür Trt1 anahaberi sunacağını instagram sosyal medya hesabından duyurdu. Güzel bir resimle bir süre bana katlanacaksınız artık diye mütevazi tarzıyla durumu açıklayan Seval Çöpür Trt1 ekranlarında sizlerle buluşacak. Erhan Çelik’in istifa edip ayrılmasından sonra TRT1 Ana Haber Bülteni’ni sunacak olan Seval Çöpür, haberi kişisel Instagram hesabından şöyle duyurdu sunuculuğunu.

TRT1 ANAHABER SUNUCUSU SEVAL ÇÖPÜR KİMDİR?

Seval Çöpür, 25 Haziran 1982 tarihinde İstanbulda doğmuştur. İstanbul Üniversitesinde Kimya Mühendisliği bölümü okuyan Seval Çöpür İstanbul Medya Akademisi‘nde eğitim almış, sunuculuk ve diksiyon dersleri almıştır. Seval Çöpür, bir süre TÜBİTAK Proje Bölümü’nde çalıştıktan sonra 2011 yılında TRT1 de Haberleri sunmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017