Trt1 Ev Bilimi Programı Konukları Sunucuları Başvuru Katılım

TRT 1 ekranlarında yepyeni Program ‘Ev Bilimi’ hakkında tüm detaylar

‘Ev Bilimi’ programı sunucuları Azra Akın ve Jess Molho ’nun sunumu  ile hafta içi her gün TRT 1 de başlıyor! 2002 Türkiye ve Kainat Güzelimiz Azra Akın ve 1994 yılından beri TV sunuculuğu yapan Jess Molho’nun birlikte sunacağı yepyeni bir program olan ‘Ev Bilimi’ izleyicilere oldukça keyifli zamanlar yaşatacağa benziyor.

İsmi ‘Ev Bilimi’ olan yeni program TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak . Ev hayatı ile ilgili doğru ve pratik bilgilerin verileceği program şimdiden ev hanımlarının gözdesi olacağa benziyor.

Hatırlarsanız Dünya Eski Güzelimiz Azra akın geçen haftalarda anne olmuştu. Şimdi ‘Ev Bilimi’ programı için ekran karşısına geçmeye hazırlanan Azra Akın’a eşlik eden isim ise Jess Molho. Jess Molho  uzun süreden beri televizyon sunuculuğu yapıyor ve ekranlarda oldukça sevilen bir isim.

TRT 1 de başlayacak olan ‘Ev Bilimi’ adlı programın yapımcılığını Akli Film  yürütüyor. Programı Azra Akın ve Jess Molho instagram hesaplarından sevenlerine duyurdu.

‘Ev Bilimi’ Programı Sunucusu Azra Akın: 2002 Türkiye güzeli ve sonrasında 2002 Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda dünya güzeli seçilmiş olan Azra Akın manken-model ve oyunculuk yapmaktadır.

2004’te başrolü Tamer Karadağlı ile paylaştığı Yağmur Zamanı adlı dizide Eylül karakterini canlandırmıştır. 2009’da Sadri Alışık Tiyatrosu’nda 72. Koğuş adlı oyunda rol almıştır. Acun Medya tarafından Show Tv’de düzenlenen Ypk Böyle Dans yarışmasında yarışmacı olarak bulunmuştur.

2011 yılında Star TV’de yayınlanan Geniş Aile dizisinde rol almıştır. 2012’de M.U.C.K dizisinde müzik öğretmeni olan Elif Hoca karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında yayınlanan Galip Derviş dizisinde konuk oyuncu olarak Gülten rolünü canlandırdı. Son olarak 2014 yılında konuk olarak Arkadaşım Hoşgeldin’e katılmıştır. Eylül 2014’te vizyona giren Çilek isimli filmde başrol olarak oynamıştır. 2015 yılında Poyraz Karayel dizisinde Çiğdem karakterini canlandırmıştır.

‘Ev Bilimi’ Programı Sunucusu Jess Molho : Sihirli Annem, Çocuklar Duymasın, Dadı, Çarli İş Başında, Yaprak Dökümü, Mahşer, Sardunya Sokak, Acayip Hikayeler ve   Prenses Perfinya gibi birçok dizide oynayan Jess Molho, aynı zamanda ünlü sunuculardan. Jess Molho şimdiye kadar Oryantal Star, Yemek Bahane, Kabul Günü, Jess’le Hepsi Birinci, Adam Olacak Çocuklar ve  Her Şey Tadında programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.