Trt1 Evlilik Okulu Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Erken Final mi Yaptı?

Son haftalarda en çok konuşulan programlardan birisi oldu Evlili Okulu. Trt1 de yayınlanan programın amacı evliliklerin güzel gitmesi için neler yapılacağı ve boşanmaların önlenmesi amacını taşıyordu. Evlilik okulu programının yapımcılığını Yavuz Bingöl’ün kızının yaptığı TRT1’de ekrana gelen ve son haftalarda oldukça tartışmalara neden olan Evlilik Okulu ile ilgili final yapacağı duyumunu aldık.

Trt1 Evlilik Okulu Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Erken Final mi Yaptı? sorusuna verilecek cevap aslında belli. Ancak önce biraz bu konuda bilgi vermek istiyoruz. 5 çiftin yarışmacı olarak katıldığı programda çiftler boşanmadan güzel bir evlilik devam ettirebilmeleri için gerekli testlerden ve sorulardan geçiriliyor ve bu konuda uzman psikologlar da onlara yardımcı oluyorlar.

Ee böylesine güzel bir işlevi olan program neden bitsin ki diyorsanız burası size göre: Evlilik Okulu Bitti mi Neden Yok: Bu soruya 2 farklı yanıt vereceğiz. Birincisi programın düşük giden reytingleri, diğeri ise sosyal medyada da çokça yer alan ve program sunucusu olan Sinem Türkü Bingölün bir çok milletvekkili tarafından yandaş ilan edilip babası Yavuz Bingölün Cumhurbaşkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE OLAN MUHABBETİNDEN DOLAYI TRT1 DE YER ALMASI ÇOKÇA DİLLENDİRİLDİ.

Sinem Türkü Bingöl ile Evlilik Okulu Var mı Yok mu Bitti mi? Son aylarda düzenli olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayranlığını dile getiren Yavuz Bingöl’ün kızının TRT’de yaptığı Evlilik Okulu isimli program CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel tarafından gündeme getirildi, Bingöl’ün kızının TRT’den ne kadar maaş aldığını sordu bu tweet ile.

Tüm bu olanlardan sonra Sinem Türkü Bingölün yapımcılığını üstlendiği Evlilik okulu kısa süre sonra ekrana veda edip sona erecek gibi görünüyor. Mesut Yarda bu konu hakkında bir köşe yazsında değinmişti. Bakalım ileriki günlerde Sinem Türkü Bingölün yaptığı Evlilik Okulu bitecek mi erken final yapacak mı izleyip göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Trt1 Evlilik Okulu Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Erken Final mi Yaptı? (3 Yorum)

 1. Evlilik okulu , şimdiye kadar geç kalınmış;evlilikte sorunlara farklı tuyolarla ışık tutan ,verimli bir programdı.yayinlanmiyor olmasına üzüldüm doğrusu.seyretmeye değer pek bişey olmayan gündüz kuşağında, hiç değilse doğruların çözümlerin konuşulduğu bir programdı.yapımcısının kim olduğunu bilmediğim halde bubkanati edinmiştim.zira önemli olan seyirciye ne geçtiği..artik önyargılardan uzak,doğrunun güzelin peşinde olmayı basarabilirsek , daha aydın oluruz , emin olunuz…

 2. Evliliklerin çoğu zaten Alkol
  Yùzūnden sona eriyor bugūn
  instagram da Tūrkū bingöle baktım da tuborglar (yeni ra)
  lar kızımız baya Sosyal bu konuda evlilik Okulunda baş Katip olamaz maalesef

 3. Tūrkū bingöl daha yeni NişanlanmıŞ Henūz evlilik tecrūbesi yok insanın biraz bir iş için alt yapısı olması lazım bide yapımcılığını ūstlenmiŞ bir kaç defa tesadūf
  Seyrettim gerek siz bir program insanın çekirdekten yetiştirilmesi gerekir
  Sadece para kazanmak için
  Yada televizyon boş kalmasın
  Diye bőyle gerek siz leri
  Televizyon çıkarırlarsa
  Onun adı evcilik oyunu olur

Eklenme Tarihi: 4 Mart 2018