Trt1 Kralın Kızı Dizisi Oyuncuları Kimdir Bilgileri Konusu

Trt1 Kralın Kızı Dizisi Konusu Oyuncuları Kimdir Bilgileri… İmparatoriçe Ki dizisi Trt1 ekranlarında yayınlandığı süre içerisinde çok sevildi. Trt1’in sevilen dizisi maalesef pazartesi günü final yapıyor. Kore dizileri Trt1’in yüzünü güldürdü bu yüzden de İmparatoriçe Ki’nin ardından yeni bir Kore dizisi yayınlanacak. Yeni Kore yapımı dizinin Türkçe adı Kralın Kızı Not: Kralın Kızı bitince yerine Işığın Prensesi dizisi başladı..

Işığın Prensesi Dizisi Oyuncuları

Orijinal adı Soo Baek Hyang (King’s Daughter). Kralın kızı dizisinin oyuncularını bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Kralın Kızı dizisi 15 ocak salı gününden itibaren saat 17:45’te  Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Kralın Kızı dizisi yönetmenliğini Lee Sang-Yeob ve Choi Joon- Bae üstleniyor. Kralın kızı dizisinde Güney Kore’nin ünlü oyuncuları yer alıyor. Bizim için yabancı olsalar bile onları dizi de gördükçe merak edebilirsiniz. Bu yüzden de oyuncuların bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Trt1 Kralın Kızı Dizisi Oyuncuları Kimdir

Kralın Kızı dizisi Güney Kore’de en güzel tarih konulu dizidir. Kralın Kızı dizisi 108 bölümden oluşuyor. Kralın Kızı dizisi oyuncuları;  Seo Hyun-jin, Seo Woo ve Lee Jae-ryong . King’s Daughter Soo Baek Hyang Kore dizisi, TRT 1 tarafından Kralın Kızı adıyla yayınlanacak. Kralın Kızı dizisi Güney Kore de reyting rekorları kırdı.  Trt1’de de dizi müzikleriyle konusuyla senaryosuyla gönüllere taht kuracaktır eminiz.

KRALIN KIZI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Solnan annesi Chaehwa, üvey babası Kuchon ve kız kardeşi Solhi ile mutlu bir köy yaşamı sürmektedir. Bir gün köyünde ailesiyle saldırıya uğrarlar. Prens Jin-moo annesini öldürür. Babası ise bu saldırıda ağır yara alır. Solnan ve küçük kız kardeşi Solhi ile birlikte kaçmayı başarır. Küçük kardeş aslında ablasının kralın kızı olduğunu bilmektedir.  Solnan bunu bilmeden yaşamını sürdürür. Solnan’ın kardeşi Solhi’nin gözü hep yükseklerdedir. Solnan’ın Kralın kızı olduğunu bilir ve onun yerine geçer. Saraya gider bu zamana kadar Kral Yung bile bir kızı olduğunu bilmemektedir.

Kral Yung kendi oğlu Myong ile eski kralın oğlu Jinmu’nun yerini onlar çocukken gizlice değiştirmiştir. Kralın Kızı dizisinde kendi kimliklerini bilmeyen prensler ve prensesler ve onların gerçekleri öğrenene kadar başlarından geçen olayları anlatmaktadır.

Kralın Kızı dizisi ilk bölümünde olanlar; General Yung Kuzey Wei ile savaş helindeyken sevgilisi Chaehwa ‘nın ondan bir bebek beklediğini öğrenir. Ancak bunu kimseye söyleyemezler çünkü bu ilişkiyi kimse bilmemektedir. Babası Baek Ga da saraya geri çağrılmayı beklerken kızına iyi bir evlilik yaptırmak ister. Kralın kızı dizisi romantik dram türünde.

KRALIN KIZI DİZİSİ OYUNCULARI BİLGİLERİ;

Kralın Kızı Solnan Kimdir? Seo Hyun-jin…   Seo Hyun-jin 1985 Güney Kore doğumludur. Hem oyuncu hem de şarkıcıdır. Dongduk Üniversitesi – Pratik Müzik Bölümünden mezun olmuştur. Hıristiyan’dır. SM Entertainment’in eski grubu M.I.L.K’in eski solistidir. 2001 yılında gruba girmiştir ve 2003 yılında grup dağılmıştır. Birçok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncunun birçok ödülü vardır. Kralın Kızı Solnan hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yorum kısmına bekliyoruz. Kralın Kızı Solnanın Oyunculuğunu nasıl buldunuz?

Kralın Kızı Solnan Kimdir Seo Hyun-jin

Solnan karakteri kimdir? Solnan Kral Yung’un kızıdır. Ancak bunu bilmemektedir. Annesi üvey babası ve kardeşi ile birlikte köyde yaşarken ailesi Prens Jimnu tarafından öldürülür. Kardeşi Solhi ise onun yerine geçerek prenses olmak ister. Bu sayede Veliaht Prens Myung ile tanışırlar ve birbirlerine aşık olurlar.

Kralın Kızı Solnan Kimdir Seo Hyun-jin

Kralın Kızı Solhi Kimdir? Seo Woo Bilgileri; 1985 Güney Kore doğumludur. Konkuk Unıversity mezunudur. Başarılı oyuncu genç ve güze oluşu ile de seyircileri kendisine hayran bırakıyor. Kralın Kızı Solhi dizide en aktif isimlerden birisi olacak..

Solhi Karakteri; Solhi Solnan’a ihanet eder. Onun kralın kızı olduğunu bile bile ablasına söylemez. Kendisi saraya gider ve kralın kızı olduğunu söyleyerek prenses olur. Bakalım bu yalanı ne zaman ortaya çıkacaktır? Kralın Kızı Solhi hakkında sizlerde yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz..

Kralın Kızı Dizisi Prens Myong Kimdir? Jo Hyun Jae Bilgileri; 1980 Güney Kore doğumludur. Myongji Üniversitesi, Dankook University’nden mezundur.  Yakışıklı oyuncu birçok dizi filmde rol almıştır. Ünlü oyuncunun instagram hesabı https://www.instagram.com/jo_hyunjae/ Kralın Kızı Dizisi Prens Myong hakkında yorumlarınızı merakla bekliyoruz. Oyunculuk konusunda Kralın Kızında Prens Myongu nasıl buldunuz?

Prens Myong Kimdir?  Ölen kralın oğludur. Ancak kral kendi oğlu ve ölen kralın oğluna zarar gelmemesi için ikisinin yerini değiştirir. Prenses Myong ülkesini her şeyin üzerinden tutar ve ülkesinin menfaati için çalışır. Solnan ile tanışınca ona aşık olur. Kralın Kızı dizisinde Prens Myong nasıl bir oyuncu beğendiniz mi yetenekli geldi mi size?

Kralın Kızı Prens Jimnu Kimdir? Jun Tae Soo Bilgileri;  1984 doğumlu olan oyuncu 21 Ocak 2018 yılında öldü.  Başarılı oyuncunun genç yaşya ölmedi hayranlarını çok üzdü. Kralın Kızı dizisi Prens Jimnu Kimdir? Prens Jimnu kralın oğludur. Babası ona zarar gelmemesi için ölen kralın oğlu ile yerlerini değiştirir. Kralın Kızı Prens Jimnu hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz..

Kralın Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu: Kralın Kızı Dizisi Oyuncuları Kimler konusuna yukarıda cevap vermeye çalıştık,tüm oyuncuları yazamasak da kralın dizi oyuncularının bir çoğunluğu resimleri ile birlikte sizlere bulmaya çalıştık. Sizler de merak ettiğiniz oyuncular varsa lütfen aşağıdan bizlere sorabilirsiniz.
Kralın Kızı Dizisi nerede çekiliyor: Kore yapımı olan Kralın Kızı dizisi orjinal yapma ile Kore’de çekildi ancak ülkemizde daha önce Kore ve Japon dizilerin çok sevilmesi nedeniyle çeviriler yaparak ülkemizde meraklılarına TRT1 ekranlarında sunulmaya devam ediyor.

Kralın Kızı Dizisi Şarkıları müzikleri: TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Kralın Kızı dizisinde çalan şarkıları müzikleri bizlerden talep edebilirsiniz. sizlerden gelecek istekler doğrultusunda kralın kızı dizisinde çalan şarkıları müzikleri hatta jenerik fon müziklerini bile sizlere sayfada sunmaya çalışacağım Kralın Kızı dizisinin başında sonunda çalan şarkıları müzikleri Türkçe çevirileri ile birlikte sizlerle buluşturacağız.
Kralın Kızı Dizisi tekrarları ne zaman hangi günler TRT 1’de yayınlanacak: 15 Ocak 1019 Salı günü 17.45 itibarıyla imparatoriçe ki yerine başlayacak olan Kralın Kızı dizisi tekrarları yeniden TRT ekranlarında sizlere özellikle sabah saatlerinde sunulacak. Her sabah 7 veya 7.20 arasında başlayacak olan Kralın Kızı dizisinin tekrar bölümleri ne TRT 1 ekranlarında takip edebilirsiniz.

Kralın Kızı dizisi oyuncuları kimlerKralın Kızı Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak: Kralın Kızı dizisi orjinal bölümleri ile 108 bölüm olarak çekildiği ve Kore dizi saatleri kısa olduğu için 108 gün boyunca yayınlanan dizi ülkemizde 2 bölüm birleştirilerek yarı yarıya düşürülecek ve bizi 54 gün boyunca TRT ekranlarında devam edecek. Kralın Kızı Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak sorusuna Kralın Kızı 54. bölümde final yapacak ve ekrana veda edecek diyoruz.

Kralın Kızı dizisi Hikayesi Konusu Özeti Nedir? Kral Yung’un gerçek kızı olduğunu bilmeden, annesi Chaehwa, üvey babası Kuchon ve kız kardeşi Solhi’yle mutlu bir köy yaşamı süren Solnan baş karakterimiz olarak çıkacak karşımıza. Ailenin kaybının ardından Solhi’nin yükselme hırsı girecek devreye ve Solnan’ın yerine geçip kendini Kral Yung’un kızı olarak tanıtacak. Bu arada General olduğu dönemde yaşadığı gizli aşk sonucu habersizce baba olan Kral Yung da masum olmadığını gösterecek bize. Zira kendi oğlu Myong ile eski kralın oğlu Jinmu’nun yerlerini onlar henüz çocukken gizlice değiştirmiş. Olaylar geliştikçe kimin ne olduğu da yavaş yavaş ortaya çıkacak sonuçta.Kralın Kızı dizisi Hikayesi Konusu Özeti

Sizlerde Kralın Kızı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. İmparatoriçe ki dizisinden sonra başlayan Kralın Kızı dizisinden sonra hangi dizi başlayacak Hangi Kore dizisi TRT de ekrana gelecek şimdilik bilinmiyor ama bu konu hakkında bilgiler geldikçe sizlere sunacağız. Lütfen sizler de yeni dizi Kralın Kızı dizisi hakkında görüşlerinizi aşağıya yazın Şimdiden teşekkürler.

Kralın Kızı isimli Kore dizisi izlendi mi tutuldu mu reytingleri nasıl?

TRT 1 ekranlarında 15 Ocak 2019 Salı günü başlayan Kralın Kızı isimli Kore dizisi izlendi mi tutuldu mu reytingleri nasıl kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak gibi sorulara bu sayfada cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle ilk bölümüyle TRT ekranlarında imparatoriçe ki dizisinin yerine başlayan ve hafta içi her gün 17.45 de ekranlara gelen kralın kızı nasıl bir dizi izleyenler beğendi mi sevdi mi izleyici yorumları nasıl bu konu hakkında da sizlerden gelen yorumları ve görüşleri bu sayfada ziyaretçilerimizle paylaşmak istiyorum.Kralın Kızı tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta

Öncelikle Kore dizilerinin ülkemizde oldukça sevildiğini belirterek başlamak istiyorum. Daha önce Kanal 7 ekranlarında daha birçok Kore dizisi yayınlanmış ve oldukça ilgiyle izlenmiştir. Bu ilgiyi TRT 1’de hissetmiş olmalı ki önce imparatoriçe ki dizisini yayınladı ve beklentilerin üzerinde reytingler alarak tüm bölümlerini yayınlama fırsatı buldu. İmparatoriçe ki dizisi biter bitmez TRT 1 ekranlarında Kralın Kızı isimli yeni dizi başladı ve ilk bölümüyle 15 Ocak salı günü ekrana geldi.

TRT 1’de yeni başlayan Kralın Kızı Güney Kore dizilerinden birisi. Bu dizi neyi anlatıyor diye merak edenler için de kısaca bahsedelim Kralın Kızı dizisi dönemin Kralı Yungun gerçek kızı olduğunu bilmeden köyde annesiyle üvey babasıyla ve kız kardeşi ile birlikte yaşam süren solnanın hayat hikayesini anlatıyor. Solnan bir gün tüm ailesini kaybeder ve merak ederek kim olduğunu gerçek yaşantısını öğrenmeye başlar. Özellikle Kore dizisine hayran olan ve Kore dizilerini seven izleyicilerin beğenerek izleyeceklerini tahmin ettiğimiz Kralın Kızı 15 Ocak salı gününden itibaren her gün 17.45 de TRT1 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Kralın Kızı Kore dizisi reytingleri izlendi mi tutuldu muKralın Kızı dizisi izlendi mi tutuldu mu reytingleri nasıl beğenildi mi?

Kralın Kızı isimli Kore dizisi izlendi mi tutuldu mu: Kralın Kızı Elbette ilk bölümüyle izleyenlerin dikkatini çekti de çok yüksek reytingleri kimse zaten beklemiyordu. Özellikle imparatoriçe ki dizisine alışkın olanlar yine bir Kore dizisi olan kralın Kızını da izlemeye devam etti aşağıda sizler için Kralın Kızı dizisinin reyting sonuçlarını detaylarıyla birlikte vermeye çalışacağız sizde Kralın Kızı dizisi tutuldu mu izlendi mi izleyenler beğendi mi bu konu hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Kralın Kızı reytingleri nasıl : Kralın Kızı dizisi TRT 1 ekranlarında izlendi mi nasıl bir reyting aldı AB ve Total reyting sonuçlarında nasıl bir etkisi var gibi merak edilen konuları burada sizler için detaylarıyla yazacağız. Kralın Kızı reyting sonuçları nasıl Total ve AB Kralın Kızı reytingleri hakkında detaylı bilgilendirme resmi sonuçlar geldikten sonra sizlere buradan sunulacaktır. Sizler de Kralın Kızı dizisinin reytingleri hakkında fikirleriniz aşağıya yazabilirsiniz.

Kralın Kızı kaç bölüm sürecek ne zaman final yapıp bitecek?

Kralın Kızı kaç bölüm sürecek : Güney Kore dizisi olan Kralın Kızı orijinali Güney Kore’de 108 bölüm olarak yayınlanmış bir dizidir. ancak Güney Kore’de dizilerin süreleri oldukça kısa olduğu için ülkemizde 2 bölüm birleştirilerek bir bölüm halinde yayınlanıyor Bu nedenle Kralı dizisi 108 bölüm değil 54 bölüm olarak ülkemizde yayınlanacak ve TRT 1’de 54 bölüm devam edecek.Kralın Kızı kaç bölüm sürecek ne zaman final yapıp bitecek

Kralın Kızı ne zaman final yapacak: 15 Ocak 2019 Salı günü TRT 1 ekranlarında ilk bölümüyle ekrana Gelen kralın kızı dizisi 54 bölüm süreceğine göre yaklaşık olarak 3 ay gibi bir süre devam edeceğini öngörebiliriz. Yani 15 Ocak’ta başlayan Kralın Kızı dizisi yaklaşık olarak 15 Nisan 2019 gibi final yaparak ekrana veda edecektir. Ancak zaman zaman çeşitli olaylardan dolayı bölümler yayınlanmaya biliyor bu yüzden dizi bazen birkaç bölüm ertelenebiliyor bu gibi durumlar dizinin final tarihini değiştirebilir. Kralın Kızı final tarihi kesin olarak belli olduğunda sizlere ayrıca duyurulacaktır.

Kralın Kızı dizisinin tekrarları ne zaman saat kaçta hangi günler yayınlanacak bu konuda Trt1 de yayın akışında bir açıklama bulamadık. Kralın Kızı dizisinin tekrarları yayınlanırsa sizlere duyuracağız.. Kralın Kızı dizisi tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta: Sizler de Kralın Kızı dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir diziyi beğenip beğenmediğinizi dizi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi Özgün şekilde bizimle paylaşabilirsiniz.

Kralın Kızı dizisinin şarkıları müzikleri çok merak ediliyordu. İşte Kralın Kızı dizisinde çalan şarkılar müzikler: 

Not: Kralın Kızı bitince yerine Işığın Prensesi dizisi başladı..

Işığın Prensesi Dizisi Oyuncuları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Trt1 Kralın Kızı Dizisi Oyuncuları Kimdir Bilgileri Konusu (84 Yorum)

 1. Biz dizinin son bölümlerine yetiştik bugüne kadar izlediğim en güzel dizi kendi tarihlerini çok güzel yansitmislar tabii onlardada Kraliyet ailesi içindeki entrikalar güzel tebrik ederiz çok etkileyici bir dizi

 2. Tek kelime ile muhteşem… Kore dizilerini çok severek, buyuk beğeni ile izliyorum..emeği geçenlerin yüreğine emeğine sağlık, başarılarının devamını diliyorum…

  • bende kore dizilerine tesadüfen efsane prens ile başladım.ve sarayın rüzgarı.sarayın incisi,ışığın prensi,kralın kızı,impoprotice Ki hepsi süperdi

 3. çok harika bir dizi, oyuncularda öyle, hayranlıkla hiç kaçırmadan izliyoruz. Konusu da çok güzel, filmin çekildiği mekanlara da çok beğendim.

 4. Ba-yıl-dım… Sonunu bekleyemeden tüm bölümlerini iDeçva ınnternetten izledim. Ki de çok güzeldi. Devamı gelir inşalah

 5. Masal gibi bir dizi.Çok beğenerek izliyorum.Ölen oyuncuya çok üzüldüm ve etkilendim,diziyi araştırırken haberim oldu…:(

 6. İtiraf edeyim ki daha Önceki İmparatoriçe Ki Filmini geç dikkat ettim ve etkilendim.Sonra kralın kızını merak ettim bu nasıl diye bu da ondan az kalır değil neredeyse abonesi oldum diye bilirim. Duygusal anlar da bile filmin içinde buldum kendimi.sonunu tahmin etsem de eder gibi her gün takip ettim..Süper bir dizi.Kralın kızı rolündeki Seo Hyun-jin i tanımak isterdim.jin moo rolündeki aktörün ölümüne üzüldüm açıkçası iyi performans sergilemişti.

 7. İtiraf edeyim ki daha Önceki İmparatoriçe Ki Filmini geç dikkat ettim ve etkilendim.Sonra kralın kızını merak ettim bu nasıl diye bu da ondan az kalır değil neredeyse abonesi oldum diye bilirim. Duygusal anlar da bile filmin içinde buldum kendimi.sonunu tahmin etsem de eder gibi her gün takip ettim..Süper bir dizi.Kralın kızı rolündeki Seo Hyun-jin i tanımak isterdim.

 8. Türk dizilerini cebinden çıkartır.Keşke Türklerde böyle diziler yapabilse.Adamlarda onur tavan yapmış,şeref tavan yapmış,helal olsun ağlamaktan göl oldu burası….

 9. Her gün dizi. Saatıni iple çekiyorum,solnn/seo hyun-kin favorim,başarılı oyuncu,jimnunun genç yaşta ölmesine üzüldüm,kıyafetleri veyaşam tarzları ilgimi çekiyor,

 10. kore dizisi örnek alınacak güzel bir yapım harika ekibi ile izlenebilirliği ortada bu tarz dizilerin devamını sağlarsanız seviniriz.teşekkürler

 11. tarihi konulu dizlerimiz hariç televizyondaki mıcık mıcık diziler hiç ilgimi çekmez ama imparotoriçe ki ve kralın kızı dizilerini trt nin normal akışını bekleyemeyip özellikle kralın kızı dızisinin son bölümlerini elimde mendil ile internetten seyrettim Türkçeleştirip bize sunan tüm emegi geçenlere teşekkür ederim.çok güzel iki dizi.inşallah yenilerinide seyretme fırsatımız olur

  • Kralın kızı dizisini eşimle çok beğenerek izliyoruz emeği geçenlere teşekkür ederim

 12. ben kucuk yaslarimdan bakiyorum simdiye cen bir sarayin incisi ve imparatorice ki cok beyendim obirlerde guzel

 13. Kaçırmadan ailecek izliyoruz ahlakende çok temiz bir dizi çocularla rahatça izliyoruz. Konusuda çok güzel bize çok yakın geliyor. Bütün Kore dizilerini zevkle izliyoruz.

 14. Çok güzel dizi oyunculukları harika özellikle ağlamaları gerçekten daha gerçek cimnu büyük bir kayıp rahmet diliyorum

 15. çok uzun yıllardır kore dizilerini severek izliyorum Saraydaki mücevher le başladım hep izliyorum kralın kızında bölümler karıştı lütfen biraz dikkat bu bölüm daha önce gösterildi

 16. Tek kelime ile harika bir diziiii. KRALIN KIZI. İzlediğim halde hergün dört gözle bekliyorummm diziyi süper süper süperr. Solnan ve myongnong harikasınız..✌

 17. Tek kelime ile harika bir diziiii. KRALIN KIZI. İzlediğim halde hergün dört gözle bekliyorummm diziyi süper süper süperr. Solnan ve myongnong harikasınız..✌

 18. Merhabalar bu diziyi çok ama çok sevdikkķ harika tekrar tekrar izliyorummm. Seo Hyun-jin ve Jo Hyun Jae oyunculukları muhteşem ötesii bu dizi böyle kalmamalıydı devam etmeliydi.. hergün izlediğim halde tr1 kaçırmıyorum dört gözle bekliyorum..

 19. Konusu değişik güzel en azından bizim diziler gibi değil kim kime dumduma gonul rahatlığıyla çocuklarımla beraber izliyoruz

 20. Dizide bölümler sıralaması karıştı 14 şubat akşamı izlediğim bölüm daha önca yayınlanmıştı atlamayın lütfen sırasıyla tam yayınlayın

 21. Dizide bölümler sıralaması karıştı 14 şubat akşamı izlediğim bölüm daha önca yayınlanmıştı

 22. kore sizileri çok zarif. Fakat aileler yarışıyor porogramının kötü kaliteli seslenirmesi 100 sene geriye götürüuor. Üstünlük verlmiş buyarışma programınındüzeysizliği moral bozuyor.

 23. Kore dizilerini yeni deyil ben 11,12 yaslarindayken de beyeniyordum tabii ozaman toranaga vardi yanliz kore dizisimiydi tam bilemiyorum hep o bolgenin kulturu cezb etmisdir beni sizlerden ricam saatleri biz hanimlara uymuyor helede cocuklu,sabah cocuklari okula birakip ,saat iki bucuk 3 u ceyrek gece aliyoruz donduyumuzde yemek yapma kosusturmasi derken hic anlayamiyoruz keske gunduz saat 10 ,12 arasi olsa rahatca izleye biliriz .inanin bir cok hanim arkadaslar da benimle ayni dusuncede .

 24. 11 şubattaki yayının cuma günü olması lazımdı.iki gündür yeni bölüm bekliyodum.atlamayin bence Bolumler karışıyor

 25. Cuma günü yayınlanan bölümlerin arasında çok kopukluk oldu lütfen kontrol ederek yayinlarmisiniz

 26. Çok atlama yapıyorlar. Düzgün yayınlamayacaksanız hiç yayınlamayın bence. Merakla beklediğimiz bölümleri yok

 27. Trt diziyi atlatarak gidiyor.37. Bölümden 45. Bölüme geçti bu izleyiciye saygısızlıktır. Kimse anlamayacakmı sanıyorlar

 28. 8 şubat da yayınladığınız bölümde38. Bölümden45.bölüme atladınız neden buna gerek duyuldu anlamadım dizide bir boşluk oluştu daha önce internette izlediğim için farkettim

 29. Güzel ve sürükleyici diziler ,başka kültürleri de öğrenmemiz açısından faydalı diziler , TRT ye teşekkürler, devamını bekliyoruz.

 30. ❤️Kralın Kızı❤️Gerçek Prenses Hayatın Çetin Günlerin Yaşayır Kardaşı Onun Yerin Tutması Saraya Felaket Getireçek Yaşlı Kadının Sözleri Üzüçü Yuvada Yad Yavru Olması Yuvanı Sıkıntıya Salaçak Yuva Dağılaçak Felaket Olaçak Gercek Prenses Döyüş Meydanında Hazırlık Yapır Cetinliklerin Öhdesinden Geleçek Anesin Kisasın Cıkaçak Kardaşı Sarayın Kötü İnsanları İle Birleşip Saraya Zerer Vereçek Kötü İnsanların Gercek Amalı Zaten Budu Dizinin Hekayesi Üzüçü Olsada Gözeldi Baş Kehraman Daha Gözeldi Kral Doğma Bilmediyi Kızı Bağrına Basdı Öz Kızından Habersiz Mutlu Oldu Kralın Kömekcisi Kızın Doğma Olmadığın Anlasada Susdu Bezen Gercekleri Korumak Üçün Susmak Lazım❤️Kralın Kızı❤️Doğma Yuvasında Yad Bir Gün Güneş Gercek Prensesin Üzerine Işığ Sacaçak Bütün Saray Kapıları Onun Üzüne Acılaçak Doğma Saray❤️❤️Kralın Kızın❤️❤️Karşılayaçak

 31. Çok güzel lütfen burada yada herhangi bir yerinde noktalamayin teşekkür ederim daha nice devamlarini bekleriz

 32. ❤️1968-Çi İl 31 Ocak Ayı Trt1❤️Televziya Ekranın 51 İlliyi Tamamlandı Bir Seyriçi Kimi Trt1 Kanalın Bütün Kollektivin Tebrik Ediriz Kanalın Verlişleri Çok Gözel Dizileri Dahada Gözel Kore Dizileri Bu Kanala Yaraşığ❤️Kralın Kızı❤️Dizisi Cok Gözel İki❤️Kardaş❤️Kralın Sarayında Yaşayaçak Bir Birinden Habersiz Gercek Prensesin Eziyet Cekmeki Onu Bir Prenses Kimi Daha İyi Yetişdireçek İki Kardaş Bir Biri İle Üz Üze Geleçek Gercek Prenses Bütün Sirleri Öyrendikde Mutsuz Olaçak Kralın Karşısına Cıkıp Sizin Gercek Kızınız Menem Deye Bilmeyeçek Günler Keceçek Bir Birine Bakarak Kardaşlar Yaşayaçak Umarım Güneş Gerceklerin Üzerine Şefek Sacaçak Gercek Prensesi❤️Kralın Kızı❤️Elan Edeçekler Kardaş Kardaşın Hayatın Calması Çok Zor Gercek❤️❤️Kralın Kızı❤️❤️Hayatın Mutluluğun Sonunda Kardaşı İle Bölüşeçek Cünkü Kelbinde Sadeçe Sevgi Aşk Var

 33. ❤️Kralın Kızı❤️Kral Kızına Kovuşma Hayalı Yarım Kalaçak Gerçek Kızı Ezap İcinde Yaşayaçak Kral Gözlerin Acdıkda Karşısında Olan Kızı Doğma Bileçek Kızın Elinde Kecmişin Hatiresi Var Bu Hatire Ona Doğma Kral Kecmişde Kayıp Etdiyi Mutluluğun Sevgisin Aşkın Karşısında Olan Kıza Bekş Edeçek❤️Aşk Sevgi❤️Bele Kıza Yad Kız Mutluk Sevgisin Yaşayaçak Gerçek Kız Yolara Düşeçek Kardaş Bildiyi Kızın Düşmenlerin Arayaçak Onun Ezapları Ona Yad Doğma Bildiyi Kardaşı Onun Hayatın Çaldı Mutluluğun Çaldı Yuva Sevinçin Caldı En Önemlisi İse Anesin Hatiresin Caldı Kralın Gerçek Kızı Bütün Bunları. Öyrendikde Yıkılaçak Ançak Susaçak Onun Kelbinde Merhemet Var Aşk Sevgi Var Kral Ona Yalan Söyleyen Kızdan İntikam Çıkamaz Onun Karşısında Olan İki Kızda Ona Doğma Olaçak Onun Aşkla Bağlı Olduğu İnsan Üçün Kadın Ücün Susaçak Dizi Gözel Dizi Oyuncuları Dahada Gözel❤️Kralın Kızı❤️Mutlu Sonlukla Biteçek Kralın Kızı Aşka Mutlu Yol Acaçak Anesin Aşk Açıları Onun Hayatında Olmayaçak

 34. Imparatorice Ki de çok güzeldi. O bitince üzülmüştüm. Bu da süper ötesi sunyang ı unutturdu çok hoş tarihi olmasi da ayrı bi güzel

 35. Kore dizilerinin çok seviyorum ve beğeniyorum bunun arkasından ınşallah generalin ve ben dizisinin koyarlar

 36. Trt ilk kore dizisini 15 yil once yayinlamisti.denizlerin imparatoruydu. Trt nin en basarili oldugu tek konu kore donem dizileri secisi. Kesinlikle super film seciolar .tereddüt etmeden izleyebilirsinz

 37. Salam mən Azərbaycanlıyam Bu dizi çox gözəldi fərqli geyimləriylədə dizi dahada çox qeşəngdi görəsən finalı necə olacq

 38. Salamlar.bundan önceki dizi çok muhteşemdi.1 bölümünü bile geçirmedim.umarım kralın kızı da aynı etkiyi burakır…

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2019