Trt1 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Tilavetleri Video izle

Bu ramazan Trt1 çok güzel olacak. Trt1 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları Neler? diye merak edenler için bu yeni ve güzel yarışma hakkında detayları sizlerle paylaşacağız. Ramazan ayında TRT 1’de, “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Ramazan ayı boyunca her gün ekranları başındaki tüm İslam alemi ile buluşacak.

Öncelikle böyle bir yarışmaya vesile olan tüm yetkilileri kutluyoruz. Yıllarca ezana bile müsahama gösterememiş, 15 temmuz darbe girişiminde selalara tahammül edememiş bir takım şahışlara böylesine güzel cevap verilebilirdi ancak. Bu yüzden Trt1 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasını çok olumlu ve güzel buluyorum..

Trt1 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları Neler? Başvurular 1-10 Nisan arasında olduğu için bitmiştir. 26 Mayıs cuma gününden itibaren Trt1 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasının en güzel videolarını tilavetleri sizlerle paylaşmaya başlayacağız buradan.

Sizlerde çok beğendiğiniz yarışmacının videosunu talep edebilir tilavetleri isteyebilir ve sitemizden talepte bulunabilirsiniz. Lütfen aşağı tarih ve yarışmacı adı ile isteğinizi yazınız. Şimdiden teşekkürler..

Trt1 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Videoları:

Trt1 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması 30 ve 31 mayıs 2017 salı çarşamba videoları ve tilavetleri burada..

YENİ HABER >>>  Hangisi çapraz düğmeli, ipek veya sırma işlemeli bir çeşit kısa yelektir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Trt1 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Tilavetleri Video izle (2 Yorum)

  1. Bu akşamki okuyan çocuk, LOKMAN ÇALIŞKAN, gayet güzel okudu..çocuğu olumsuz eleştirip düşük not vereceklerine,onu teşvik edici konuşsalardı daha olumlu olmazmıydı? Belki çocuğun diğerleri kadar deneyimi yoktur..bence genç yaşına,ve heyecanına rağmen,gayet iyiydi…ağzına ve yüreğine sağlık..ALLAH,KUR’ANI KERIMI,bütün aşkla okuyanlardan razı olsun…gençleri üzmeyin,sayın puan verenler..YÜCE MEVLA ONLARA KUR’ANI OKUMAYI ÖĞRENMEYÌ NASIP ETMÌŞ,SÌZLERDE ŞEVK LERÌNÌ KIRMAYIN,BU GÜZEL GENÇLERÌN…

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2017