Trt1 Yalaza Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Çok yakında yeni sezon için Trt1 ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Osman Sınav’dan Trt1 için yeni bir dizi geliyor ama bu dizi öyle alalade olmayacak bir çok ustayı bir araya toplayan geniş kapsamlı bir komedi ve reality dizisi olacak. Yalaza İsimli dizi hakkında detaylara geçelim..

Yeni Sezon 2017-2018 de TRT 1 ekranlarından yayınlanacak olan yeni dizi Yalaza da Osman Sınav yönetmen koltuğunda oturuyor. Yalaza Dizisinin başrollerinde Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem Balçın, Zeynep Gülmez gibi usta oyuncular rol alacak.

Yalaza Dizisi Ne zaman Başlıyor: TRT 1 ‘de yayınlanacak dizinin yeni sezonda Eylül ayından itibaren yayınlanacak ve her hafta birbirinden güzel bölümlerle ekrana gelecek. Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu gibi ünlü isimler oldukça renkli bölümleri çekecek..

Yalaza Dizisinin senaryosunu Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz ve Zafer Özer Çetinel gibi önemli isimler kaleme alacak. Yalaza Dizisi ilk etapta 13 bölüm yayınlanacak. İlgi görmesi halinde sözleşme yenilenecek ve dizi uzatılacak. Dizinin tutmaması halinde 13 bölümlük garantisinin olacağını söyleyebiliriz.

Kısaca konuyu özetleyelim. Trt1 Yalaza Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?: Yalaza 13 bölüm sürecek, eğer dizi tutmuş ve reytingleri iyi olursa dizi uzatılacak.  Eylül ayında başlayacak olan dizi eğer 13 bölüm sürerse Aralı kayında bitecek. Daha fazla sürerse tüm sezon boyunca Trt1 de yayınlanacak. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

  1. BEN BİR MALIM Kİ Kİ BUGÜNE KADAR YALAZAYI İZLEMİYORDUM Ö ÇOK GÜZEL DİZİ NEDEN İZLEMİYORDUM Kİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.