TRT1 Yeni Dizisi Şampiyon Oyuncu Kadrosu ve Tüyoları, Tolgahan Sayışman Yeni Dizisi

TRT1 Yeni Dizisi Şampiyon Oyuncu Kadrosu ve Tüyoları, Tolgahan Sayışman Yeni Dizisi

TRT1 ekranlarında Ağustos ayında başlayacak olan Şampiyon dizisi nin kadrosu yavaş yavaş belirlenmeye başlandı, aldığımız haberlere göre yaz boyunca ekranlarda izleyeceğimiz yeni dizi ŞAMPİYON a başrol başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman seçildi. Tolgahan sayışman sevenleri yaz sezonu boyunca TRT1 ekranlarında Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman’ı izleme fırsatı bulacaklar.

BKS Yapım‘ın hazırladığı dizide bir Boksörü canlandıracak olan Tolgahan Sayışman 3 aydır özel bir boks hocasından ders almaya başlamış boksör Tolgahan TRT1 Ekranlarına reytingler de de şampiyon olmaya geliyor.

Dizi hakkında şuan net bir kadro belirlenmese de kadroya eklemeler oldukça sayfamızı güncelleyeceğiz.

TRT1 ŞAMPİYON DİZİSİ KADROSU;

  • TOLGAHAN SAYIŞMAN
  • ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

Tolgahan Sayışman Kimdir, Hangi Dizilerde Rol Aldı?

17 Aralık 1981 doğumlu olan Tolgahan 37 yaşında 1,87 boyundadır.  Ayşe Sayışman ve Haluk Sayışmanın oğulları Tolgahan Sayışman başarılı oyuncu profili ile Türk televizyon film ve dizilerinde son dönemde adından bahsettiren isimlerden olmuştur.

Oynadığı bazı diziler; Elvada Rumeli, Lale Devri, Asla Vazgeçmem

gibi diziler de adından söz ettiren Tolgahan Sayışman’a yeni yaz sezonunda TRT1 ekranlarında olacak Şampiyon dizisinde başarılar dileriz.

Tolgahan Sayışman Kimle Evli ?

2017 Yılında Almeda Abazi ile evlenen Tolgahan Sayışman televizyon reklamlarında da eşiyle beraber rol almıştı, yabancı gelin ile dünya evine giren Tolgahan Sayışman mutlu bir evlilikten çocuk sahibi oldu.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ KİMDİR? HANGİ DİZİLERDE ROL ALDI?

Şampiyon dizinin bir diğer boş rolü Özge Özpirinçci daha önce de Tolgahan Sayışman ile aynı dizide rol alan Özge Özpirinçci daha önce de bir çok başarılı dizi projesinde rol almıştı Şampiyon dizinde de başrolü alan Özge 1986 doğumlu ve 33 yaşında.

Daha önce;

  • Kadın dizisi
  • Aşk Yeniden
  • Aramızda Kalsın
  • Kavak Yelleri

gibi bir çok başarılı proje de yer almıştı.

Şampiyon dizisinin kadrosu belli olduğu anda bu sayfada güncellemeler olacaktır.

Şampiyon Doktor Suna Kimdir ? Yıldız Çağrı Atiksoy

https://dizihaberi.tv/wp-admin/post.php?post=45395&action=editÜnlü Boksör Kafkas ( Tolgahan Sayışman )’ın oğluna ringte refaket edecek Doktor Suna kimdir ? Hey Girl dergisine kapak olmuş bebeksi yüz güzelliği ile tanıdığımız Yıldız Çağrı Atiksoy 1986 İzmir doğumludur. Ege Sanat Merkezi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Plato Film’in Sinema Teknik ve Oyunculuk Bölümü’nde tiyatro dersi almıştır. Kendisini en iyi hatıladığımız dizisi Berrin karakteri ile Öyle Bir Geçer Zaman Ki olsa da Sibel Can ile Tarık Akan’ın Ahh İstanbul dizisinde oynamıştır. Başarılı oyuncu aynı zamanda Türkiye’nin en çok reyting alan dizisi Kurtlar Vadisi’nde kısa bir dönem Andrei’nin kardeşi olarak oynamıştır. İşletmeci Hasan Canadiker ile ciddi ilişkisi bulunan ikili henüz dünya evine girmemiş ancak birlikte yaşantılarını sürdürmektedir. 26 Temmuz itibari ile çekimlerine başlanacak Şampiyon dizisindeki Doktor Suna kimdir senaryoda nasıl bir yeri vardır sıkı bir okuma haftasına girmiştir. Ayrıca yüz güzelliği Yeşilçam’ı hatırlattığı için sık sık bu tarz projelerde önemli rol teklifleri almaktadır. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonu için Tolgahan Sayışman’ın dizisi Şampiyon’u tercih etmiştir. Şampiyon Doktor Suna kimdir daha detaylı bilgileri alakalı konumuzda okuyabilirsiniz.

Şampiyon Dizisindeki Doktor Suna Kimdir ? Yıldız Çağrı Atiksoy

Şampiyon Yaman Günaltay Kimdir ? Erdal Özyağcılar

1948 İznik doğumlu başarılı Yeşilçam sanatçını hatırladığımı en unutulmaz dizisi Bizimkiler’dir. Apartman sakini olarak rol aldığı dizi zamanın reytinglerinde şüphesiz birinci olmuştur. Elveda Rumeli dizisi ile tekrar hatırladığımız usta oyuncunun yüzden fazla dizi ve filmi bulunmaktadır. Son olarak TRT1’den gelen teklifi kabul eden Şampiyon Yaman olarak izleyeceğimiz usta oyuncu dizide Antrenör olarak göre yapacak. Kafkas Fırat’ın hayat ve boks hocası olan deneyimli antrenör ile öğrencisinin yolları tekrar kesişecek.

Şampiyon Yaman Günaltay Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Dizileri? Erdal Özyağcılar Eşi ve Kızı Kim

Şampiyon Mücella Kimdir ? Bahar Süer

Şampiyon dizisinin 1985 doğumlu güzel yengesi Mücella dizi izleyicileri tarafından merak ediliyor. Şampiyon Mücella kimdir yengeyi kim oynuyor gerçek adı nedir. Mücella karakterine Bahar Süer hayat veriyor. Yardımcı başrol oyuncusu Mücalla instagram adresi @baharrsuerr . Otuzdan fazla dizide rol almış usta oyuncu Arda Kanpolat En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü sahibidir. Her röportajda Bahar Süer sevgilisi kimdir diye sorulsa da bu sorulardan ustaca kaçmayı başarmaktadır. 2019-2020 TRT1 dizisi Şampiyon’da baş rol yardımcısı olarak oynayacak. Şampiyon Mücella kimdir rolü nedir konumuzda daha açıklamaları detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Şampiyon Mücella Kimdir Bahar Süer

Şampiyon Şahin Kimdir ? Şahin Kendirici

Şahin Kendirici yaşı kaç diye çok fazla mesaj alıyoruz. Şahin Kendirici 2001 Adana doğumludur. Şampiyon dizisindeki Şahin karakterini canlandıran baş rol oyuncusudur. Kendisini ilk olarak TV8’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında tanıdık. O Ses Çocuklar yarışmasında 2014 yılında birinci olmuş henüz 13 yaşında iken ilk ödülünü kazanmıştır. Küçük yaşından beri vokalistliğe yeteneği olan genç oyuncumuzu en iyi hatırladığımız film şüphesizdir. Usta sanatçı Müslüm Gürses’in hayatını anlatan filmde gençliğini oynamış Adana’ya Gidelim türküsü ile kulaklara kazınmış gözlerden yaş akıtmıştır. Son günlerde ise Şampiyon Şahin kimdir senaryosu nasıl bir diziyi içeriyor Şahin Kendirici çekimlerden önce bunlara çalışıyor.

Şampiyon Şahin Kimdir Şahin Kendirici

Şampiyon Harun Kimdir ? Vedat Erincin

1 Ocak 1957 doğumlu Şampiyon Harun kimdir ? 62 yaşındaki usta sanatçı Vedat Erincin’in canlandırdığı karakter dizinin en deneyimli oyuncularındandır. Ülkemizde aldığı oyunculuk eğitimine Almanya’da devam etmiştir. Eşi ve bir kızı olan Vedat Erincin aynı zamanda kızı Pınar Erincin’e menajerlik yapmış şuan Avrupa ve ülkemizde tanınmış oyuncular listesine almıştır. Bu yıl ise Şampiyon dizisinde Harun kimdir sorusuna yanıt olma teklifini kabul eden sanatçımız çoktan senaryodaki rolünü okumaya başladı bile. Dizi içerisinde Şampiyon Doktor Suna’nın babasını canlandıracak.

Şampiyon Harun Kimdir ? (Vedat Erincin)

Şampiyon Kerem Kimdir ? Halit Özgür Sarı

Yakışıklı oyuncu Şampiyon dizisindeki Kerem kimdir ? Halit Özgür Sarı’nın oynadığı Kerem karakteri kızların dikkatini çekmeyi başardı. Yaşının genç olması nedeni ile henüz üçüncü projesi olan Şampiyon dizisinde oynayacak karakterler listesinde yerini aldı. Binicilik, yüzme, basketbol ve futbol sporlarına yakından gösterdiği ilgi vücut hatlarına yansımıştır. Kendisini Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman rolü ile hatırlıyoruz. İkinci projesi ise Hakan Muhafız 3. sezonu olan oyuncu üçüncü deneyimini daha çok rol süresine sahip Şampiyon dizisindeki Kerem karakteri ile oynayacak. Kerem Doktor Suna’nın yeğenidir.

Şampiyon Kerem Kimdir ? (Halit Özgür Sarı)
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2019