TRT1 Zinde Kal Programındaki Spor Hocası Kim?

TRT1 Zinde Kal ‘ın programı Kişisel Antrenör – Spor Hocası Yücem Tülek kimdir? Instagram hesabı. #EvdeKalHareketsizKalma etkinliği kapsamında hafta içi her gün yayımlanan programda bağlanmak isteyenler için iletişim numaraları.

TRT1 Zinde Kal Programındaki Spor Hocası Yücem Tülek Kim

 

Zinde Kal Hangi Gün ve Saatte Yayınlanacak?

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile TRT’nin ortak gerçekleştirdiği projede, Koronavirüs nedeniyle vatandaşların evde kaldığı süre boyunca zinde kalmasını sağlamak, egzersiz ve spor faaliyetlerini gerçekleştirmesine yardıcı olmak amacıyla yayına başlayan “Zinde Kal” programı hafta içi hergün 12:45’te TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Vatandaşların zinde kalabilmesi için evlerdeki eşyalardan spor malzemesi üretimi de yapılacak.

TRT1 Zinde Kal Spor Hocası Yücem Tülek

Yücem TülekZinde Kal” programında, koronavirüs nedeniyle evlerinden çıkamayan ve hereketsizlik sebebiyle kilo alan ya da kas kaybına uğrayan vatandaşların gerekirse evdeki eşyaları kullanarak nasıl spor yapmaları gerektiğini uygulamalı bir şekilde gösteriyor.

Spor Bakanlığı Sponsor oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığının desteklediği Zinde Kal programını Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun sosyal medya hesabından “Evde kaldığımız süre boyunca oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçmek için @trt1 ile “Zinde Kal” programına başlıyoruz. #EvdeKalHareketsizKalma diyerek başlattığımız çalışmalarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Bu zorlu süreci el birliğiyle aşacağız.” cümleleriyle duyurdu.

TRT1 Zinde Kal programı - Dr. Mehmet Kasapoğlu twitter duyuru

 

ZİNDE KAL PROGRAMI WHATSAPP ve SKYPE NUMARALARI

Whatsapp: 0505 7560229

Skype: Zindekal TRT

 

Spor Hocası Yücem TÜLEK kimdir?

Zinde Kal programındaki Spor Hocası Yücem Tülek, Hacettepe Üniversitesi Spor Bölümü mezunudur. 3. Level Fitness Antrenörlüğü, Boks Antrenörlüğü, Cankurtaran (yüzme) ve Pilates Antrenörlüğü sertifikalarına sahiptir. Ayrıca 14 yıl 15 bin saatten fazla Özel Ders Deneyimi (Personal Trainer) geçişine sahip olan Tülek, çeşitli kuruluşlarda 9 yıl da Spor Yöneticiliği yapmıştır. 18 yıllık futbol lisans mevcuttur. (18 yıl) futbolcudur. Tenis oynamak ve kayak sporu yapmak hobileri arasındadır. Son 1 yıldır kendi Özel Ders Stüdyosunda zinde kalmak ve özel ders almak isteyenlere hizmet vermektedir.

Instagram Hesabı: @yucem.tulek

Yücem Tülek Fotoğrafları

TRT1 Zinde Kal Spor Hocası Yücem Tülek

TRT1 Zinde Kal Spor Hocası Yücem Tülek

TRT1 Zinde Kal Spor Hocası Yücem Tülek

 

TRT1 Zinde Kal Sunucusu Diyetisyen Kim? Programın Tekrarı Ne Zaman?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.