Tuba Büyüküstün (2019-2020) Yeni Dizisi Projesi Nedir? Hangi Kanalda Hangi Dizi

Tuba Büyüküstün’ün yeni sezondaki dizisi çok merak ediliyor. Cast çalışmalarına başlayan Tuba Büyüküstün 2019 – 2020 yeni dizi projesi nedir ? Tuba’nın dizisi hangi kanalda yayınlanacak konusu ne olacak diğer oyuncuları ve gelişmeler hakkında detayları nedir ?

Tuba Büyüküstün (2019-2020) Yeni Dizisi Projesi Nedir Hangi Kanalda Hangi Dizi

Eşsiz yüz yapısı ile Türkiye’nin güzel sanatçıları arasında olan Tuba Büyüküstün 2019-2020 yılı için yeni dizisini açıkladı. Kıvanç Tatlıtuğ ile oynadığı Cesur ve Güzel dizisinden sonra ekranlara ara veren genç yıldızın yeni proje yapacak olması şimdiden kulisleri heyecanlandırdı. Tuba iki çocuk annesi olduğu eşi Onur Saylan ile 2007 yılında boşanmıştır. Boşandıktan sonra gece hayatına katılan Tuba uzun yıllar gündemden yaptıkları ile düşmemiştir. Umut Evirgen ile uzun süre ilişki yaşamış ve objektiflere sık sık mutlu pozlar vermiştir. Bu tutumu takipçilerini oldukça üzmüş instagram hesabında kayıplara yol açmıştır.

Tuba Büyüküstün 2019-2020 Yeni Sezon Dizisinde Kiminle Başrol Oynayacak

Tuba Büyüküstün’ün yeni dizisi nerede hangi kanalda nasıl izlenir ?

TV kanalları ile anlaşamayan diziler bir bir internet ortamına taşınıyor. Teknolojiye ayak uyduranlardan bir tanesi de Tuba oldu. 2019-2020 dizisi hangi kanalda yayınlanacak diye beklerken haberi geldi. Şuan yeni dizi için imzaları attığını ve senaryoyu okuduğunu söyledi. Cast çalışmalarının tamamlanmasının ardından çekimlerine başlanacak yeni dizi televizyon kanalları üzerinden verilmeyecek. Büyük ihtimal ile Netflix ile anlaşılacağı konuşulsa da henüz netlik kazanmış değil. Ağustos ayı başı itibari ile çekimlerine başlanacak dizinin ilk tanıtım fragmanı eylül ayından önce verilecek. Sır gibi saklanan projede ise Tuba Büyüküstün’ün başrolü kimin ile paylaşacağı merak konusu.

Tuba Büyüküstün’ün yeni dizisi nerede hangi kanalda nasıl izlenir

Tuba Büyüküstün 2019-2020 Yeni Sezon Dizisinde Kiminle Başrol Oynayacak?

Tam kesinlik kazanmasa da Tuba Büyüküstün 2019 – 2020 yeni sezon dizisinde kiminle başrol oynayacak sorularına ihtimal olarak cevap verdi. Ünlü oyuncu Saruhan Hünel ile birlikte kamera karşısına geçmesi bekleniyor. Saruhan’ın deneyimi sosyal medyada tartışılmaya başlandı. Tuba’yı daha ünlü bir oyuncu ile başrol oynadığı bir dizide görmek istediklerini tek başına yeterli olmayacağını dile getirdiler. Şuan için yapımcı şirketin Saruhan Hünel ile anlaşıp anlaşmayacağı kesinlik kazanmış değil. Emin olun ki onlar da reyting yakalamak için sosyal medyayı, yorumları ve tepkileri yakından takip ediyorlar.

Tuba Büyüküstün (2019-2020) Yeni Dizisi Projesi Nedir

Tuba Büyüküstün ve Saruhan Hünel Yeni Dizide Birlikte Başrolde Oynayacaklar

Takipçilerin yakından ilgilendiği projenin detayları belli olmaya başladı. Şuan Netflix dışında ATV ile de görüşen dizi yapımcıları uygun olması durumunda ulusal bir kanalda da diziyi yayınlama fikrini kabul edebilir. Eski dizilerinin birçok ülkeye satılması ile dünyaca ün kazanmış Tuba Büyüküstün’ün yeni projesi ulusal kanaldan verilir ise en az televizyon kadar internetten de izlenecek. Özellikle orta doğu ülkelerinin iyi tanıdığı Tuba 2019 yeni projesi ile sadece Türkiye’de değil dünyada beklenti oluşturmayı başardı.

Tuba Büyüküstün ve Saruhan Hünel Yeni Dizide Birlikte Başrolde Oynayacaklar

Saruhan Hünel ve Tuba Büyüküstün’e sosyal medya üzerinden büyük ilgi geldi. Özellikle Arap ülkelerinden gelen mesajların Tuba’yı mutlu ettiğini gördük. İnternet dizisi olması durumunda tüm dünyada kolaylıkla daha çok izlenme sayısı alacağı düşünülüyor. Bu yüzden internet dizisi olması daha büyük ihtimal olarak düşünülüyor.

Tuba Büyüküstün (2019-2020) Yeni Dizisi Projesi Nedir ?

Saruhan Tünel ile Tuba Büyüküstün 2019 2020 yılı sezonu için internet dizisi yapacaklar. Dizinin içeriği sır gibi saklansa da şimdiden sosyal medyada beklenti yaratmayı başardı. İkilinin birbirine çok yakışması gerçek hayatta da birlikte olmalarının yolunu açar mı?

Tuba Büyüküstün Yeni Dizisi Projesi Nedir (2019-2020)

Tuba Büyüküstün hangi dizilerde oynamıştı ?

5 Temmuz 1982 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra medya ile tanıştı. 2003 yılında Sultan Makamı dizisinin konuk oyuncusu olarak ilk deneyimini yaşadı. 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisindeki Zarife karakteri ile yüzü merak edilen oyuncular arasında oldu. 2005 yılında Ihlamurlar Altında dizisindeki Filiz olarak karşımıza çıkan Tuba oynadığı her proje ile yapımcısına yüksek reytingler kazandırmayı başardı. Kendisini dünyaya tanıtan dizi ise 2007-2010 yılları arasının efsane projesi Asi dizisi ile oldu. Dizi adını yapım içerisinde taşıyan Tuba ayrı bir ekol haline geldi. Dizinin dünyaya satılması onun ününe ün kattı. Özellikle orta Asya ve Arap ülkelerinden büyük beğeni topladı. 2016-2017 yılları arasında Sülhan Korludağ ile son ekranlara gelen projesinden sonra bir yapımda yer almadı. 2019 yılında Mara Hatun olarak küçük bir rol oynamış tarihimizin anlatıldığı dizide karşımıza çıkmıştır. Şimdi ise 2019-2020 sezonu için muhteşem bir internet dizisi için kolları sıvadı. Oyuncuya @tubabustun.official tagı ile instagram hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tuba Büyüküstün hangi dizilerde oynamıştı

Bizleri uzun aradan sonra tekrar heyecanlandıran Tuba Büyüküstün 2019-2020 yeni projesi için kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni dizisi hakkında tüm gelişmeleri dizihaberi.tv internet sitemiz üzerinden yayınlamaya devam edeceğiz.

Tuba Büyüküstün Yeni Dizisini Tanıttı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tuba Büyüküstün (2019-2020) Yeni Dizisi Projesi Nedir? Hangi Kanalda Hangi Dizi (1 Yorum)

 1. ☀️Türk Dizilerin Güzel Oyuncusu Tuba Büyüküstün
  ☀️Rol Aldığı Dizilerde Işığ Gibi Parladı Dizileri Güzel
  ☀️Obrazlar Güzel İlhamurlar Altında Dizisi Cok Güzel
  ☀️Yeni Dizileri Dahada Güzel Olar Tuba Büyüküstün
  ☀️Tariki Dizilerde Daha Güzel Görüner Dizi Hayatınızda
  ☀️Mutluluk Ödüler Başarılar Arzu Ediriz

Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2019