Turabi Survivor 2018 Yarışmasına Katılacak Kesinleşti (Acun Resmen Açıkladı)

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Turabi Survivor 2018 Yarışmasına Katılacak Kesinleşti (Acun Resmen Açıkladı) konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Turabi Survivor 2018 Yarışmasına Katılacak Kesinleşti (Acun Resmen Açıkladı) hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Kimler olacak kimler derken yavaş yavaş kadro açıklanmaya başladı. Şimdilik O ses Türkiye ve Yetenek sizsiniz yarışması ile cuma günleri Boksun Yumrukları Kralları yarışmaları devame den Acun Ilıcalı yeni sezonda Survivor 2018 için hazırlıklara başladı. İlk Aday geçen haftaki Beyaz Show programında Cumali olarak belirlenmişti.

Bugün ikinci aday da kesin olarak belli oldu. Acun Medyadan yapılan açıklamaya göre Daha önce iki kez Survivor’a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor’a katılacak. Elbette rakipler daha güçlü olacak ancak bu kez Turabinin işi de oldukça zor.. Turabi Survivor 2018 Yarışmasına Katılacağı Kesinleşti İşte atılan o twitter mesajları:

Sosyal medya hesabından güzel haberi sevenleriyle paylaşan Turabi, yayınladığı videonun altına ‘3. defa Survivor mı? ‘İmkânsız…’ dedi gururum. ‘Riskli…’ dedi. Tecrübem, ‘Manasız…’ dedi. Mantığım, ‘Yine de denemeye değer’ dedi. Kalbim… ‘Seneye görüşürüz’ mesajını yazdı.

Turabi Survivor 2018 Yarışmasına Kesin Katılacak işte ayrıntılardaki twitler: 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Turabi Survivor 2018 Yarışmasına Katılacak Kesinleşti (Acun Resmen Açıkladı) (1 Yorum)

  1. bokunu çıkardın yeter bence inanki senden midesi bulanan çok insan gördüm ben de onlardan biriyim hatta beriyim..

Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2017