Turabi Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Yarışmasına Katılacak Mı?

Turabi Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Yarışmasına Katılacak Mı? Survivor 2019 yarışması için hazırlıklar sürerken yarışmacı seçmeleri devam ediyor. Yarışmacılar merakla beklenirken önceki sezonlarda yarışan isimlerden katılan olacak mı sorusu soruluyor. Ancak Turabi’nin son sosyal medya paylaşımı olay oldu.

Turabi sosyal medya hesabından Survivor videosu paylaştı ve altına “ÇOK YAKINDA… Benimkisi fırtına öncesi sessizlik.” yazdı. Bu notu gören Turabi takipçileri de Vay kral yine Survivor’da gibi mutluluk yorumları yazdılar. Turabi onlara cevap vermedi ancak Survivor videosu ve altına yazdığı not herkesi heyecanlandırdı.

Acun Ilıcalı bu seneki Survivor’ın daha zor olacağını ver hem Yunanistan hem de Türkiye den en iyi yarışmacıların yarışacağını söyledi. Ancak  bu yarışmacılar eskilerden mi olacak yoksa yeni yarışmacılar mı olacak bu konuda net bir bilgi verilmedi. Ancak Türkiye Yunanistan arasında olacağı için eski yarışmacıların yani adayı ve Survivor şartlarını bilenlerin yarışması sizce de daha mantıklı olmaz mı? Turabi’nin sosyal medya paylaşımı 4. kez Survivor’a katılacak mı sorusunu akıllara getirdi?

Turabi Çamkıran Kimdir?

Turabi Çamkıran 1987 yılında Mersin’de doğdu. Hiphop Street Dans, Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Terzilik mesleğini devam ettiriyordu. Lise eğitimi dışarıdan tamamladı.  Mersin’de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile ilgilendi. Turabi Çamkıran Muay Thai’yi öğrenmek için Tayland’a gitti. Burada aldığı eğitim ile dövüşçülük yapmaya başladı. MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı.

Turabi 2008 yılında 4.sezon Benimle Dans Eder misin? dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Survivor All Star yarışmasına da katıldı ve burada birinci oldu.

Acun Ilıcalı Survivor 2019 Türkiye Yunanistan’ın şubat ayının ilk haftasında yayınlanacağını duyurmuştu. Acun Ilıcalı 2019 Survivor yarışmasının yarışmacılarının sorulması üzerine şu açıklamayı yaptı. Acun Ilıcalı ”Medyatik olması önemli değil. Bu sene iki mermi gibi takımın zorlu koşullarda yaşam mücadelesini izleyeceğiz.” demişti.

Acun Ilıcalı Survivor’ın çekileceği Dominik’teki yeni adanın görüntülerini paylaşmıştı. Acun Ilıcalı yeni sezon için şöyle söyledi. “Allah gelecek sene katılacak yarışmacıların yardımcısı olsun” demişti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018