Turabi War of the Worlds yarışmasından ne kadar kazandı?

Turabi War Of The Worlds yarışmasından ne kadar kazandı?

Hepimizin Survivordan tanıdığımız Turabi Çamkıran ABD ‘deki War Of The Worlds yarışmasından ne kadar para kazandı?The Challenge War of the Worlds Turabi kaçıncı oldu? Survivor yarışmasında iki kere şampiyon olan ve üçüncü kez de şampiyon olacağı iddiasını devam ettiren Turabi zorlu yarışmanın ardından ABD’nin en çok izlenen programı The Challenge’a katılmıştı. Turabi’nin ABD’de katıldığı ‘Dünya Savaşı’ programında kaçıncı olduğu ve kaç para ödül kazandığı belli oldu. Turbo lakaplı ile anılan Turabi Çamkıran Amerika’nın en çok izlenen programlarından olan The Challenge programda şampiyon olarak büyük ödülü kazandı.

The Challenge programında şampiyon olan Turabi’nin kaç para ödül kazandığı belli oldu. Turabi şampiyonluk sonrası 750.000 dolarlık  yaklaşık 5 milyon TL ödülün sahibi oldu. Şampiyonluk sonrası açıklama yapan Turabi Acun Ilıcalı’nın 3. Kez Şampiyon olmazsın sözünü içerlemiş gözüküyordu. Turabi’inin The Challenge yarışmasını fethinden sonra açıklamaları şu şekilde oldu;

“Türk olmak zordur, Dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha da zordur. Çünkü Türk’le savaşırsın. Birçok ülkelerin yarıştığı DÜNYALAR SAVAŞINDA Türkiye adına savaşı ben kazandım ve şampiyon oldum. Benim için yarıştan çok bi onur meselesiydi. Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye Bayrağını takınca yükü ağır oluyor. Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır. “Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim Acun Ilıcalı’ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz sevenlerime çok teşekkür ederim. Ayrıca Acun abi bi iddiamız vardı; “3. defa şampiyon olamazsın”demiştin. Survivor’da beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zamanki dönem geçersiz olmuştur. Ki iyi ki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamayacaktım. Ben de sana daha büyük bir 3. Şampiyonlukla dönüyorum. Bence iddiayı ben kazandım. Yine de büyüğüm olarak karar senin.”

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019