Türk Malı Dizisi Devam Edecek mi Yeni Sezonda Olacak mı? 2017 Eylül

9 Temmuz pazar akşamı sezon finali bölümü ile ekranlara gelen pazar eğlencesi ve komedi dizisi olan Türk Malı Dizisi Devam Edecek mi Yeni Sezonda Olacak mı? 2017 Eylül ayında kaldığı yerden devamı gelecek mi diye meraklı sorular geldiği için bizde cevap verelim istedik.

Öncelikle Türk MAlı dizisinin reytingleri ile başlamak istiyoruz. En son yayınlandığı 9 Temmuz pazar akşamı almış olduğu 2.11 reyting ile 5. olan Türk Malı dizisi yeni sezonda oldukça zorlanacak gibi. Şimdilik sezon finali yapıp Eylülde okulların açıldığı hafta yeniden başlaması beklenen dizi oldukça düşük reytingler aldı.

Aslında dizi oyuncularının tekrarlanan içerikleri ve replikleri oldukça sıkıcı olmaya başlıyor bir süre izledikten  sonra.. Bu yüzden izlenme oranlarını artırmak için daha seviyeli ve güzel esprilerin bulunması ve tekrar eden repliklerden kaçınılması gerekiyor. Ailecek izlerken basit esprilerden sıkılıyoruz açıkçası.

2.11 oranındaki bir reyting ile devam etmesi çok zor görünüyor ayrıca. Üstelik bu oran diğer sezon dizileri yokken böyle. Güçlü rakipleri gelince örneğin aynı günde pazar günü başlayacak Savaşçı dizisinden sonra ne kadar reyting alabilecek? Şimdi savaşçı yokken 2.11 alıyorsa savaşçı izleyicisi de diziden ayrılınca ne kadarlık bir oran kalacak?

Bir diğer eksi tarafı da eskiden yapılmış ve denenmiş bir yapım olması. Espriler replikler birebir aynı, yeni şeyler üretilmeden eskiden yayınlanmış diziyi biraz izleyiciye kakalamak gibi hissediyorum ben bu yeni dizileri. Çünkü eski versiyonuna çok şey katamamış bir yapım bence Türk Malı Dizisi..

Sonuç olarak Türk Malı Dizisi Devam Edecek mi Yeni Sezonda Olacak mı? 2017 Eylül de göreceğiz ancak görünen o ki oldukça zor bir sezon dizimizi bekliyor olacak. Oyuncusundan yapımcısına hatta televizyonuna varana dek zor bir süreç bekliyor. Bakalım zaman ne gösterecek? Lütfen sizde yorumlarınızı aşağı yazınız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017