Türk Malı Oyuncuları Dizide Kim Kimdir Binnur Kaya Oynayacak Mı?

Türk Malı Oyuncuları Dizide Kim Kimdir Binnur Kaya Oynayacak Mı?.. Türk Malı dizisi 7 yıl sonra tekrar ekranlara dönüyor. Önceki yayınlandığında Showtv de yayınlanmıştı bu sefer Startv ekranlarında yayınlanıyor. Erman Kuzu mangal başında o ilk gördüğümüz haliyle mangal yaparken dış ses ile ekranlara döneceği söyleniyor.

Peki Erman Kuzuyla birlikte akıllara kazınan Binnur Kaya dizide olacak mı? Fragmanda görülmeyen Binnur Kaya diziye dahil olacak mı şuan net bir şey yok. Ama oyuncular netleşmeye başladı ve aralarında Binnur Kaya yer almıyor. Binnur Kayanın yerine muhtemelen Hasibe Eren düşünülmüş olabilir.

 

Türk Malı dizisinin diğer oyuncuları ise; Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Polina Ch, Selen Görgüzel, Serkan Şengül, İlke Korkmaz ve Buse Narcı.. Türk Malı dizisinin çekimlerine 8 Mayıs Pazartesi günü başlanacak.

Türk Malı dizisinin hangi gün yayına başlayacağı tam netlik kazanmadı. Ancak fragmanı bile hayranlarını mutlu etti şimdiden. Türk Malı dizisi bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Binnur Kaya dizi de olsun ister misiniz? Yorumlarınızı ve beklentilerini aşağı yazabilirsiniz.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rzs7kk0NNiE

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.