Türk Malı Reytingleri Nasıl Tuttu Mu Erken Final Yapacak Mı Bitecek Mi

1 yorum
14 izlendi

Türk Malı Reytingleri Nasıl Tuttu Mu Erken Final Yapacak Mı Bitecek Mi… Türk Malı dizisi 28 Mayıs Pazar günü tekrardan yayın hayatına başladı. Türk Malı dizisinde hikayesi devam niteliğinde olmuş. Abiye Erman ayrılmış çocuklar Ermanda kalmış. Erman postacılık yani devlet memurluğu yaptığı ve ek iş olarak düğün şarkıcılığı yaptığı için memurluktan çıkarılmış.

Erman kaldığı bu zor durumdan kurtulmak için amca oğlu Eymen Kuzu’nun yanına gider. Bu durum Eymenin de işine gelir ve kendini öldürecek olan adamdan kaçmanın yolunu Ermanla yer değiştirmekte bulur. Erman eve yerleşir bu vesiletle. Gelelim evdeki dadı yaa..

Özlediğimiz Abiye karakterini bu sefer dadı olarak Bakiye canlandırıyor. Bakiyeyi ise Hasibe Eren oynuyor. Ve ben ilk bölümü izlediğim kadarıyla gayette başarılı.. Bakiyenin yanlış atasözleri deyimlerini özlemişiz.. Bakiye her haliyle aynı Abiye gibi davranıyor.

Türk Malı dizisi tüm kategorilerde reyting birincisi oldu. Total’de ikinci sırada 17.9 olan dizi Savaşçı oldu. Ab’de 20.09 izlenme oranı ile Survivor ikinci sırada yer aldı.

Komşulaırn da hepsi bir ayrı alem.. Eski Türk Malı dizisine hem benziyor hem de farklı yönleri bence iyi olmuş. Eskiden Ermanın iş durumu biraz abartılı oluyordu bunu kaldırdılar şimdilik. Eymenin yerine market zincirine patronluk yapabilir.

Bunu Gördün mü>>  Çarpışma Dizisi İvan Kimdir? Amacı Ne Kim için Çalışıyor? (Ivo Arakov)

Türk Malı’ndan reyting rakamları geldi. Türk Malı ilk bölümü ile Total, AB ve ABC1 reytinglerinde 1. sırada yer aldı.

Bu yüzden de zaten Erman Bakiyeye aşık olacak. Erman ve Bakiye arasında neler yaşanacak izleyeceğiz artık.. Türk Malı dizisi ilk bölümü siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Türk Malı Reytingleri Nasıl Tuttu Mu Erken Final Yapacak Mı Bitecek Mi (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017