Türk Malı Selin Kuzu Kimdir? (Buse Narcı) Bilgileri Facebook İnstagram Hesapları

Star tv ekranlarında yeniden başlayacak olan ve bir çok yeni oyuncunun katıldığı Türk Malı dizisindeki Selin Kuzu rolü Kimdir? (Buse Narcı) Bilgileri Sosyal medyada twitter Facebook İnstagram Hesaplarını isteyen arkadaşlarla özelden paylaşacağız. Önce Buse Narcı hakında bilgileri paylaşalım sizlerle..

Türk Malı Dizisi Buse Narcı (Selin Kuzu) Hakkında Bilgiler:

Buse Narcı 24 yaşındadır. Türk Malı dizisinde Selin karakterini canlandıran güzel oyuncu 1993 yılında Muğla – Fethiye’de dünyaya gelmiştir. Buse Narcı Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli bilgi yarışmasında ilk soruda elendiği için bir süre gündemde kalmıştır. Daha sonra tv de ilk olarak Show TV’de yayınlanan Bugün Ne Giysem isimli yarışmaya katılmıştır. Buse Narcı Türk Malı dizisinde Selin Kuzu karakterine hayat verecektir.

Türk Malı Selin Kuzu Kimdir? (Buse Narcı) Bilgileri Facebook İnstagram Hesaplarını buradan herkese açık olarak paylaşmak yerine isteyen talep edenlerle paylaşmayı daha doğru buluyoruz. O yüzden mesajlarınızı ve yorumlarınızı aşağı yazabilir Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) Bilgilerini özel olarak talep edebilirsiniz. Siz dizideki rolünü nasıl buldunuz Selin Kuzuyu beğendiniz mi?

YORUMLAR

  1. Rolu ve kendisi çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.