Türk Malı Star Tv den Neden Ayrıldı Hangi Kanala Transfer Oldu?

Komedi dizisi Türk Malı Star Tv den Neden Ayrıldı Hangi Kanala Transfer Oldu? Güzel başlamıştı ilk bölümüyle ve özleyen hayranlarına kahkaha dolu saatler yaşatarak ve geçmişin izlerini haddinden fazla taşıyarak birinci bölümü ile star tv de ekrana gelmişti. Ne yalan söyleyim eskisinden çok farklı bulmayıp böyle devam edemez ederse rezil olur diye uyarı yazısı yazmıştım.

Sürpriz bir şekilde ekrana dönen ”Türk Malı” Star TV ekranlarında yayın akışlarından tamamen kaldırıldı! Bu ne demek oluyor diyenler varsa manası şu: Dizi artık Star tv de yayınlanmayacak, ya başka kana transfer olup orada devam eder yada tamamen bitip final yapar. Tabi finale fırsat bulamayınca dizi otomatik biter..

Yapımcılığını Süreç Film’in, senaryosunu Tayfun Güneyer’in üstlendiği,  başrollerinde Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici gibi isimlerin yer aldığı çok iddialı bir giriş yaparak yaz sezonunda ilgiyi üstüne çeken dizi ‘‘Türk Malı” bugün itibarıyla Star TV yayınından kaldırıldı.

Star tv internet sitesine girdiğimizde diziye dair hiç bir bilgi bulamadık. İnternet sitesinden kaldırılan dizinin başka bir kanala geçip geçmeyeceği şimdilik bilinmiyor. Farklı bir kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağı ise merak konusu olsa da bir ara fox tv nin dizi ile ilgilendiğini bir gazetede görmüştüm aylar öncesinde..

Türk Malı Star Tv den Neden Ayrıldı Hangi Kanala Transfer Oldu? Hatırlanacağı üzere yaz boyu devam etmesi beklenen dizi 6. bölümüyle ani şekilde sezon finali yapmıştı. Sezon finalinden sonra dizi star tv internet sayfasından tamamen kaldırılmış bugün. Bakalım yakında kesin bilgi ulaşır bizlere, tamamen bitti mi yoksa başka kanalda devam edecek mi diye.. Sizce dizi bitmeli mi yoksa devamı gelir mi? Devam ederse hangi kanalda yayınlanmasını istersiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=AEtQPRE-koo

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.