Türk Malı Valeri Hamçik Kimdir? (Polina Chursanova) Bilgileri İnstagram Resimleri

Yeniden başlayan ve ilk bölümü ile 28 Mayıs pazar akşamı star tv de ekrana gelen Türk Malı dizisinde Valeri Hamçik Kimdir? (Polina Chursanova) Bilgileri İnstagram Resimleri Facebook ve Twitter adreslerini isteyen ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız buradan. Şimdi kısaca Türk Malı dizisi Valeri Hamçik bilgilerini verelim sizlere..

Türk Malı Valeri Hamçik Kimdir? (Polina Chursanova) Bilgileri:

Polina Chursanova hayatı: 19 Mayıs 1996 tarihinde Rusyanın başkenti Moskovada doğan Polina Chursanovanın Annesi Rus, babası ise Türk’tür. Polina Ch ailenin tek çocuğu olduğu için birazcık şımarık desek yeridir. İlkokula Rusya’da başlamış ancak daha sora 2002 yılında İstanbul’a taşındıkları için Atatürk İlköğretim okuluna başlamıştır.

Türkçesi çok kıt olduğu için Polina 1.sınıfa başlayamadı ve ana sınıfından tekrar başladı. 2006 yılında babasının işlerinden dolayı Antalya’ya taşındılar. Lise yıllarını Antalya’da tamamlayan Polina Chursanova İstanbul’a geri döndü. Burada Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat (İngilizce) bölümünü kazandı ve halen okulu devam ediyor.

Polina Chursanovanın En sevdiği hobisi buz patenidir. Ancak dans faaliyetleriyle de oldukça çok uğraşmıştır. İce ismini verdiği Husky cinsi bir köpeği vardır ve oldukça fazla zaman geçirmektedir. Polina Chursanova 2016 yılından beri video sitesi youtube üzerinden düzenli olarak videolarını yüklemekte ve oldukça geniş bir sosyal medya çevresi vardır.

Star TV ekranlarında 28 mayıs pazar gününden itibaren yayınlanan Türk Malı dizisinde güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Polina Chursanova, dizide Ukraynalı bir güzeli canlandırıyor. Türk Malı dizisinde Valeri Hamçik rolünü canlandıran ve güzelliği kadar oyunculuğuyla da adından söz ettirecek gibi duran Türk Malı Polina Chursanova Valeri Hamçik karakteri ile aramızda, bakalım beğenecek misiniz?

İşte sizler için son çekmiş olduğu youtube videolarından birini ekliyoruz buraya. Videoyu izleyebilir resimlere göz atabilir ve oyuncumuz hakkındaki görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

  1. Gercekten ayri bir guzelligi var simarik olsada yeridir.cok özel bir guzelligi var.insallah yolu acik olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.