Türk Malı Zeyno Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Okulu İnstagram Bilgileri

Yeni sezonu ile star tv de ekrana gelen Türk malı dizisinde Zeyno karakteri ile gelen oyuncu kimdir diye meraklı sorular gelmeye başladı. Türk Malı Zeyno Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Okulu İnstagram Bilgilerini sizler için düzenleyip hazır edeceğiz. Star Tv’nin sevilen aile komedisi dizisi Türk Malı 20 eylül çarşamba günü tv de ekranlara dönüyor.

Türk Malı Zeyno Kimdir? Gerçek Adını hemen sizlerle paylaşmak istiyoruz. Genç oyuncu Ayşenur Çetin canlandırıyor Zeyno karakterini. Türk Malı başrollerinde Şafak Sezer, Hamdi Alkan, Hasibe Eren ve Ayhan Taş gibi ünlüler ve yeni isimler ye alırken, bu sezon çok güzel bir kız olan Zeyno karakterinde izleyeceğiz Türk Malı’nda.

Zeyno Türk Malına nasıl gelecek: Amerika’da okuyan Zeyno eğitimini tamamlar ve Türkiyeye baba evine geri döner. Babası Mübarek’e göre 5-6 yıl evlenmeden önce çalışması gerekmektedir, Zeyno babasının şirketinde başkan yardımcılığı yapacaktır. Fakat Zeyno, Amerika’dayken gizlice evlenmiştir. Zeynonun evliliği Amerikan bir damat derken dizi çıkmaz bir hal alır.

Türk Malı Zeyno rolü Ayşe Nur Çetin Kimdir? 1998 senesinde İstanbulda doğan oyuncu 2016 yılında katıldığı Best Of Model yarışmasında Türkiye ikincisi olmuştur. Yani tescilli bir güzelliği olan oyuncunun tv de en belirgin işi olacaktır. Ayşe Nur Çetin geçtiğimiz sezon başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç’ın oynadığu Puhu tvdeki dizi Fi ile başlamıştır. Türk Malı Zeyno 19 yaşındaki genç oyuncu 1.78 boyundadır.  Türk Malı Zeyno rolü Ayşe Nur Çetin  en son Fi dizisindeki cesur sahneleri ile tanınan tescilli güzelimizdir.

Türk Malı Zeyno rolü Ayşe Nur Çetin İnstagram adresi: https://www.instagram.com/aysenurrcetin
Türk Malı Zeyno rolü Ayşe Nur Çetinin instagram resimlerinden örnekler:

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.