Turkcell Reklamı Bana Sor Yalnızlığı Ayrılığı Bana Sor Şarkısı Kim Söylüyor Sözleri

Turkcell Sokak hayvanları için çektiği Reklamında çalan Bana Sor Yalnızlığı Ayrılığı Bana Sor Mutluluğu Bilirsin Şarkısı Kim Söylüyor sözleri merak edildi.  Turkcell Reklamı Bana Sor Yalnızlığı Ayrılığı Bana Sor Mutluluğu Bilirsin Şarkısı Kim Söylüyor diye merak edenler oldu. Bizde hemen kim tarafından seslendirildiğini ve sözlerini sizlere sunalım istedik.

Turkcell Reklamı Bana Sor Yalnızlığı Ayrılığı Bana Sor Şarkısı Kim Söylüyor Sözleri

Turkcell Sokak hayvanları Reklamı Bana Sor Yalnızlığı Ayrılığı Bana Sor Şarkısı Kim Söylüyor Sözleri.. Yurtta Gerçekten de çok güzel bir reklam filmi çekerek sokak hayvanlarına dikkat çekti ve onların sizin alacakları onlara yiyecek verilecek minik de olsa bir köşe ayırarak diğer insanlara ve kurum kuruluşlara örnek bir davranış gerçekleştirdi. Çok güzel bir reklam filmi ile bunu ölümsüzleştiren Ferdi Tayfurun bana sor Yalnızlığı ayrılığı bana sor mutluluğu bilirsin mutsuzluğu bana sor diye devam eden Ferdi Tayfur şarkısını çok güzel bir klip ile Turkcell reklamı olarak konuya dikkat çekmek amacıyla televizyonda reklam filmi olarak yayınlamaya başladı.

Reklamı izleyenleri oldukça beğendi Biz de bu reklamı size sunmak hem de sözleriyle şarkı söyleyen Ferdi Tayfur’un videosunu verip sizlere sunmak istedik. Turkcell Reklamı Bana Sor Yalnızlığı Ayrılığı Bana Sor Şarkısı Kim Söylüyor Sözlerini sizlere aşağıdan sunuyoruz Ferdi Tayfur’un bu güzel şarkısı Turkcell sokak hayvanları için çekmiş olduğu reklam filmiyle ölümsüzleşti. İşte Ferdi Tayfur Bana Sor şarkısının Sözleri:

Turkcell Reklamı Bana Sor Yalnızlığı Ayrılığı Bana Sor Şarkısı Kim Söylüyor SözleriTurkcell Sokak hayvanları Reklamı Ferdi Tayfur Bana Sor şarkısının Sözleri

Bana sor yalnızlığı ayrılığı bana sor
Mutluluğu tanırsın mutsuzluğu bana sor
Uykusuz gecelerin
Sabahını bana sor
Yarım kalan aşkımın
Acısını bana sor
Yıkılan yuvaların
Sonu gelmez yolların
Yaşanmamış yılların
Eyvahını bana sor

Bana sor yalnızlığı ayrılığı bana sor
Mutluluğu tanırsın mutsuzluğu bana sor
Karşılıksız sevginin, vefasız sevgilinin
Acısını bana sor
Bana sor yalnızlığı bana sor
Mutluluğu tanırsın mutsuzluğu bana sor..

Turkcell Reklamı Bana Sor Yalnızlığı Ayrılığı Bana Sor Şarkısı Kim Söylüyor Videosu

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.