Türkçeye farsçadan geçen zengin kelimesinin köken anlamı Taş kum deniz altın

Türkçeye farsçadan geçen zengin kelimesinin köken anlamı Taş kum deniz altın Cevap: Taş

Aslen Bursalı olan 33 yaşındaki Fulya Döner, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Fulya Hanım, tablo alım satım işinde -komisyoncu olarak- çalışıyor. Yarışmacımızın hedefi 60.000 TL.

Antarktikada bulunan Güney kutup noktasında kimin büstü vardır?  A) Vladimir lenin B) Winston Churchill C) Mao zedong D) George Washington

Antartika’da bulunan ve dünyanın en ücra yerlerinden biri olmasından ötürü erişilemez nokta adı verilen güney kutup noktasına kimin bir büstü konuşlmuştur? A) Vladimir lenin B) Winston Churchill C) Mao zedong D) George Washington DOĞRU CEVAP: A) Vladimir lenin

HANGİSİ YUMURTA UN ŞEKER İLE YAPILAN KURABİYEDİR KUŞPASTASI KUŞBÖREĞİ KUŞLOKUMU KUŞHELVASI Doğru Cevap : KUŞLOKUMU olacaktı.. 

Hangi ülke dinar kullanmaz makedonya cezayir sırbistan umman Doğru Cevap: Umman

Hangi ülke dinar kullanmaz makedonya cezayir sırbistan umman Doğru Cevap: Umman

Yarışmaya İzmir’den katılan 27 yaşındaki Beyza Şahna, Pamukkale Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. Okuduğu bölümle alakalı bir meslekte çalışmayı tercih etmeyen Beyza Hanım, şu anda Atatürk Üniversitesinde Çocuk Gelişimi Bölümünde okuyor. Çocukları çok seven yarışmacımız, ödül kazanması durumunda çocuklar için özel bir okul açabileceğini söylüyor.

HANGİSİ YUMURTA UN ŞEKER İLE YAPILAN KURABİYEDİR KUŞPASTASI KUŞBÖREĞİ KUŞLOKUMU KUŞHELVASI   Doğru Cevap : KUŞLOKUMU olacaktı.. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Türkçeye farsçadan geçen zengin kelimesinin köken anlamı Taş kum deniz altın (37 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2017