Turkish Dondurma Filmi Oyuncuları Şarkıları Vizyon Tarihi Nerede Çekiliyor

Turkish Dondurma filminin vizyon tarihi ne zaman sinemalarda gösterilecek tarih belli mi Turkish Dondurma filminin oyuncuları kimler Turkish Dondurma filmi nerede çekiliyor ve Turkish Dondurma filminde çalan şarkılar müzikler Dondurmam buz gibi isimli şarkıyı seslendiren sanatçılar kimler gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Turkish Dondurma Filminin Oyuncuları ŞarkılarıTurkish Dondurma nerede çekiliyor

Dijital Sanatlar’ın 2019 yılında sinemaseverlerle buluşacak yeni filmi “Turkish Dondurma” vizyon tarihi için geri sayımı başlarken Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu’nun Turkish Dondurmam filmi için seslendirmiş oldukları ve birlikte söyledikleri “Dondurmam Buz Gibi Buz” isimli sıradışı şarkı çok ilgi odağı oldu ve izleyenlerin dinleyenlerin merak konusu oldu. Turkish Dondurma filmi Can Ulkay’ın yönettiği, dram ve komedi içerikli yeni filmi 2019 yılının 15 Mart’ında izleyicilerle buluşacağı günü bekliyor.

Dijital Sanatlar yapımın hazırladığı Ve Sıradışı konusuyla 1. Dünya Savaşı sırasında Avustralya’da yaşayan iki Türk’ün yaşadıklarına sinemaya aktarılan ve oldukça ilgi çekici bir konu olan yeni Turkish Dondurma filmi 15 Mart’ta vizyona girecek. Turkish Dondurma filmi için çok güzel şarkılar seslendirildi ve bir klip halinde izleyenlere merak edenlere sunuldu.“Dondurmam Buz Gibi Buz” isimli şarkıyı Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu birlikte seslendirdiler.

Turkish Dondurma FİLMİ DONDURMAM BUZ GİBİ şarkısıTurkish Dondurma Filminin Vizyon Tarihi Nerede Çekiliyor

Turkish Dondurma Filmi Vizyon tarihi ne zaman? Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu ve Will Thorp’un başrolleri paylaştığı Turkish’i Dondurma filmi, 15 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek. Turkish Dondurma filminin Fragman’ın ardından hazırlanan “Dondurmam Buz Gibi Buz” klibi de filmin dramla birlikte komediye yaklaşan yönünün altını çiziyor. Aslında Drama filmi olan Turkish Dondurma oldukça acıklı bir film olacak ve izleyenler zaman zaman gözyaşlarını tutamayacak.

Dünya savaşının görünmedik en acı yüzünün altını çizen Turkish’i Dondurma, Mehmet ve Ali’nin birbirleriyle ve dillerini az bildikleri yabancı bir diyarda çevreleriyle ilişkilerine mizah ögeleri de katarak oldukça sıradışı bir film izleyicilere sunuluyor..

Turkish Dondurma filmi şarkıları müzikleriTurkish Dondurma Filmi Oyuncuları Nerede Çekiliyor

Turkish Dondurma filminin oyuncuları kimler filmde kim Hangi karakteri canlandırıyor kısaca bilgi vermek istiyoruz: mart 2019’da sinemalarda gösterime girecek olan Turkish’i Dondurma filmindeki karakterler şöyle; Birinci Dünya Savaşı sırasında kader arkadaşı olarak Avustralya’da yaşayan Dondurmacı Mehmet (Ali Atay) ile Deveci Ali (Erkan Kolçak Köstendil)’nin öyküsünü anlatıyor.

Turkish Dondurma Filminin Konusu Hikayesi Ne Anlatıyor?

Turkish Dondurma filminin konusu nedir neyi anlatıyor nasıl ve nerede geçiyor: İki kafadarın gurbette, memleketlerinden binlerce kilometre ötede verdikleri yaşam mücadelesini merkeze alan film, bu sırada Osmanlı İmparatorluğu’nu pençesine alan top yekûn savaşa milliyetçi duygularla destek olabilmek için çırpınışlarına odaklanıyor.

Turkish Dondurma Filminin Şarkısı Dondurmam Buz Gibi Buz video klibi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2019