Türkler Uzayda Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?

Yeni bir dizi hazırlığı var Türk dizi sektöründe belki daha önce eşine benzerine rastlanmamış. Türkler Uzayda kod adıyla hazırlıklarına başlayan yeni Dizi yaz ayları boyunca hazırlıklarını yapıktan sonra yeni sezon için hazır hale getirilecek. Daha Önce hababam Uzay adıyla yayınlanan ama kosa sürede erken final yapmak zorunda kalan dizi Süreç film tarafından daha güzel ve güncel şekilde çekilmeye hazırlanıyor.

Son dönemde ülkemizin kendi insansız hava araçlarını aktif şekilde kullanmaya başlaması ile birlikte Ankara Gölbaşı ilçesinde uzay çalışmalarının hızlandırılması için yapılan çalışmalara dizi yapımcısı Süreç film den tam destek geldi. Yapımcı ülkemizin uzay çalışmalarının bir adım ötesinde hem fantastik hemde gerçeğe en yakın bir uzay projesi ile farklı bir dizi ortaya çıkarma çalışması yapacak.

Tayfun Güneyer‘in yönetmenliğini yapacağı Türkler Uzayda dizisi Gorayı izleyenlerin az çok tahmin edeceği bir tarza sahip olacak. Dizide ilk Türk uzay ekibinin yolculuk hikâyesi ekrana gelecek. Kahramanlarımız Ankara’da kurulmuş olan uzay istasyonuna bağlantıları kurabilmek için uzaya gönderilecek bir mekikle seyahat ederken yaşanan gelişmeler ve başlarından geçen maceralar konu edinecek..

Türkler Uzayda Dizisi Konusu: Türkiye’nin gerçek zamanlı ilk uzay ekibinin yolculuğu konu ediniyor. Türkler Uzayda Dizisi Oyuncuları henüz kesinleşmedi ama ramazandan sonra cast çalışmaları başlayacak ve oyuncular seçilmeye başlanacak. Baş roldeki oyuncular belli oldukça konu içeriğimizi güncelleyeceğiz.

Türkler Uzayda Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Kesin olmamakla birlikte Eylül 2018 de başlaması planlanıyor, Türkler Uzayda Dizi büyük ihtimalle Show tv de ekrana gelecek ve bir sezon devam edecek şekilde 30 bölümden oluşacak. Türkler Uzayda Dizisinin geniş özeti ve tanıtım fragmanı çıkınca sizlere buradan sunacağız. Şimdilik bilgiler bu kadar. Yeni Dizilerden haberler almak için Tıklayın >> Yeni Dizi Haberleri

Bildiğiniz üzere daha önce Türkün uzayla imtihanı isimli bir dizi ekrana gelmiş ancak kısa sürede bu komedi içerikli dizi yayından kalkmıştı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2018