Tutsak Dizisi Bennu Rolü Kimdir? (Güneş Emir) Bilgileri İnstagramı Resimleri

Yeni dizilerden birisi olan Tutsak oldukça çarpıcı bölümleri merak edilen hatta sıfır diyebileceğimiz kadrosu ve tüm dikkatleri üzerine toplayacak fragmanı ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Tutsak Dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan oyunculardan birisi Bennu Rolü. Peki Bennu Kimdir? Bilgileri İnstagramı Resimleri var mı?

Bu soruya hemen yanıt vermek istiyoruz. Tutsak dizisinin Bennu karakteri Güneş Emir isimli güzel oyuncudur. Güneş Emir uzun süre devam eden Deniz Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosunda bulunmuş güzel bir oyuncudur. Oldukça düzgün yapısı ve oyunculuk alanındaki eğitimi ile tercih sebebi olan bir oyuncudur.

Peki Güneş Emir kimdir kısa bilgiler vermek istiyoruz sizlere:  Güzel oyuncu 1985 yılında İstanbulda doğmuş ve eğitimini burada tamamlamıştır. 2002 yılında İstanbul Üniversitesinde Su Ürünleri bölümünde okumuştur. 2007 senesinde okuldan mezun olunca değişik dizi ve tiyatrolarda rollerde oynamıştır. En belirgin rolü Deniz Yıldızı dizisindeki Deniz rolüdür. Paramparça dizisinde Solmaz rolünde ekrana gelmiştir. Yeni dizisi Tutsak da Güneş Emire başarılar diliyoruz Bennu rolünde..

Tutsak Dizisi Bennu Rolü (Güneş Emir) İnstagram adresi: https://www.instagram.com/gunesemirresmi/

YORUMLAR

  1. Sırf çekimler sırasında bana foto çektirmediler diye gıcìklìğına izlemek istemiyorum bu diziyi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.