Tutsak Dizisi Erken Final mi Yapacak? Tutsak Bitmesin Final Olmasın Destek Ol

Bu kanal D yi anlamakta bazen güçlük çekiyorum. Birazcık reytingler düşmeye görsün hemen dizisini harcamaya çalışıyor. Tutsak dizisi gerçekten güzel bir dizi. İzlediğimiz kadarıyla güzel ve sıradışı bir öyküsü var. Edepli ahlaklı izlenecek izlenecek güzel bir dizi yayınladı Kanal D derken birde ne duyalım..Reytingler düşük bahanesi ile dizi erken finale doğru gidiyormuş..

Tutsak dizisinin düşük reytinglerden dolayı bir süre sonra erken final yapabileceğini okumaya duymaya başladık çeşitli yerlerde. İnanın çok üzüldüm böyle bir dizinin final yapacağı haberine. Ancak daha herşeyin başındayız. Tutsak Dizisi Erken Final mi Yapacak? Tutsak Dizisi Neden bitiyor sona eriyor? gibi soruları duymadan bir kampanya başlatmaya ve fan sayfalarından destek almaya karar verdik.

Tutsak dizisi Bitmesin Final Olmasın Destek Olup kampanya başlatma fikrini sizlere sunuyorum. Neler yapabiliriz neler elimizden gelir öncelikle bu konuda sizlerle fikirlerimizi paylaşmak istiyorum. Öncelikle dizimiz bitmesin asla final yapmasın diye sitemizdeki bu sayfanın alt tarafına yorum ve görüşlerinizi özgün cümlelerle yazın lütfen.

Sonra bu sayfayı sosyal medyada paylaşarak sevdiklerimize ve herkese duyurmaya çalışalım. Sizin göreviniz bu kadar. Bizde sizden gelen yorumlar ve sosyal medya paylaşımlarınız ile kanala ve yapımcıya bu sayfayı ve yorumlarınızı ileterek dikkat çekmeye ve Tutsak Bitmesin Final Olmasın kampanyasını duyurmaya çalışalım elimizden geldikçe.

Neler Yapacağız: 1 – Sayfanın altına yorum yazacağız. (Tutsak Bitmesin Final Olmasın, Tutsak dizisi kanal d olmazsa başka kanalda devam etsin transfer olsun gibi..)  2- Yazdıgımız bu sayfanın linkini facebook twitter ve instagram gibi sayfalarda sitelerde paylaşarak dizimize sahip çıktığımızı herkese gösterelim. Bu güzel hikaye uzun sürsün devam etsin Tutsak dizisi. Sizin göreviniz bu kadar. 3 – Bizde sizlerden gelen bu desteği kanal D ve yapımcı firmaya ileterek dizinin sevildiğini ve devam etmesi gerektiğini herkese duyurmaya çalışacağız.

Sevgili Tutsak Dizisi severler: Dizimize sahip çıkmak sizlerin elinde, daha önce Arka Sokaklar final kararı almıştı, sizler sahip çıktınız ve dizi hala devam ediyor cuma günleri. Lütfen Tutsak Bitmesin Final Olmasın Destek Olun kampanyayı herkese duyurun ki dizimiz devam etsin bu güzel hikaye uzun sürsün.

Tutsak dizisi maalesef final kararı aldı. Dizi 14 Kasım salı günü final yaparak ekrana veda edecek. Desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz: Tutsak dizisi Bitmesin erken Final yapmasın..

YORUMLAR

 1. Tutsak dizisini çok severek izliyorduk ve final olabiliceyini dusunmedik bunu istemiyoruzda lutfen filmin tekrar yayinlanmasini sağlayin binlerce kadinin hikayesi elifin hikayesine benziyir

 2. tekrar tekrar izliyorum.senaryo tuhaf.kız hangi ara bahadırı bu kadar sevdi .esas oğlan kim belli degil.bahadırı seçecekti de kenan niye cok iyi gösterildi.

 3. Bence dizi çıkmaza girmiş hikayenin esas oğlanı kim belli değil nokta.

 4. kanak d yazık etti bu diziye.you tube bile bolum yok.sadece kendi sitelerınde.senaryo gercekten sıradısıydı.bizim millet aynı seyleri seviyor.uzuldum.lütfen baska kanal da oynasın.

 5. Bitmesin gitmemeli

 6. bu dizinin tutmamasının sebebi
  1-hizmetcileri okadar abartılmış ki sanki evin sahibi
  2-bahadır şöför degil patron
  3-kız kardes de cok abartı oynamış

 7. Bitmemeliydi tam izlenecek kaliteli bir dizi bitmesin lütgen

 8. nasıl biter.lütfen bitmesin.pamir pekin izleyemeyecegim.

 9. Çok severek izliyordum inşallah tekrar devam eder güzel bi diziydi

 10. Tutsak gercekden severek izledigim bir diziydi nedenini anlamıyorum dizinin devamını cok merak ediyorum inşallah tekrardan başlar

 11. Bence de cok sacma bitti. Ne oldu da Elif Bahadir a asik oldu. Sacma ya Kenan cok iyi ve dürüst birisi. Kenan ve Elif evlenmesi lazimdi, saaten Bahadir in elife olan aski sacmaydi. Sonu güzel degildi

 12. Çok özensiz bir son olmus.kenan evlenebilecek biri.bahadir çapkın serseri.elife gerekli eğitimi verecek kenan di.ama göremedik.olmadi hangi ara elif bahadır ı bu kadar sevdi anlamadım.

 13. Bu senaryoyu kim yazıyor Elması ortada bırakan üzen kıran yıpratan Bahadır Elifi kapıyor böyle bitmemeliydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.