Tutsak Dizisi Konusu Özeti ve Tüyoları

Kanal D ekranlarında yeni sezon dizilerinden birisi olan Tutsak Dizisinin konusu nedir özeti çıktı mı dizinin tüyoları var mı ileri ki bölümlere dair kanal D de çıkmadan gelen yeni haberler var mı diye merak edenler için hazırladık bu konuyu. Elbette Tutsak Dizisinin özeti ve konusu var işte size ilk tüyolar..

Tutsak Dizisi Konusu Özeti: Elif oldukça masul ve güzel yüzüne güleryüz ekleyebilen birisidir. Hayata hep umutla bakmayı başarmış, neşeli tavırları, masum görünümü, gururlu ve yüzü güzel bir genç kızdır Elif. Ancak bu güzel insanın kaderi çok hızlı bir değişime uğrar, ailesinin ölünce amcası ona bakar ama bakmak istemediği için 30 yaş büyük bir adamla evlenmek zorunda kalır.

Elif yapmış olduğu bu zoraki evlilik sonrasında kocası Sadullah’ın tehditleri ile evden bile dışarı çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. İşte dizimizin adı olan Tutsak Elifin tutsaklığıdır. Zengin ve varlıklı bir aile olan Gürhan Ailesi’nin gizli sırlarını kullanan ve şantaj yolu ile geçinmeye çalışan Sadullah’ın ortadan kaybolması ve öldürülmesi ile, Elif bilmediği yabancısı olduğu koca şehirde tek başına kalmıştır. İşte Tutsak Dizisinin Tüyoları ve gelecek bölümlerde neler olacak özetleri konusu da burada önem kazanır..

Elif bir müddet ne yapacağını bilemez halde dolaştıktan sonra ummadığı bir el ona uzanır. Gürhan Ailesi’nin yanında araç şoförü olan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in yeni bir başlangıç yapmasına neden olacaktır. Elif Ailenin bu ihtişamlı konağında çalışmaya başlar ve yavaş yavaş insanları da anlamaya tanımaya başlamıştır.

Elif gün geçtikçe yeni bilgiler sırlar öğrenmeye başlar, çevresini saran sırlarla dolu yaşam ona çok farklı bir dünya hissini vermiştir. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın Elife karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar. Elif konakta artık önemli bir isim haline gelmeye başlamıştır.


Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek ve tamamen özgür olabilmek için bu tekin olmayan ailenin yanından biran önce uzaklaşması gerektiğini fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır. Elif ve Bahadırın başına neler gelecek. Tutsak Dizisi Konusu Özeti ve Tüyoları ile dizihaberi.tv de sizler için yeni gelişmeleri ve özet tüyoları paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=kjlOwejxArs

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2017