Tutsak Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yeri Hangi Semtte Nasıl Gidilir?

Yeni sezonun gözde dizilerinden biri olmak isteyen Tutsak dizisi çekimlerine başladı. Yeni sezonda yayınlanacak olan Tutsak dizisi Başrollerinde Caner Şahin ve Gülper Özdemirin oynadığı Tutsak Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yeri Hangi Semtte Nasıl Gidilir? diye merak edenler için sitemizin yazarı Gülay Albasan kısa bir araştırma yapmış ve bizde sizlere bunu aktarmak istedik.

Tutsak dizisi yeni sezona erken başlamak istiyor ve bu yüzden set erken kuruldu. Ayrıca dizi fragmanı çıktıktan sonra Tutsak Dizisi Nerede Çekiliyor? Tutsak Dizisinin seti nerede veya nasıl gidilir gibi sorular çok geliyor. İşte bu sorulara verilecek net cevap:

TUTSAK DİZİSİ ÇEKİMLERİ NEREDE? İSTANBUL BEYKOZDA, ÇAMLIBAHÇE MAHALLESİNDEKİ GÖRDEŞLİ MAKBULE SOKAĞINDA TUTSAK DİZİSİ ÇEKİMLERİNE BAŞLADI. Yeni sezonda izleyeceğimiz Caner Şahin ve Gülper Özdemirin baş rollerde yer aldığı Tutsak dizisi 1441 yapım şirketi tarafından çekiliyor.

Sadullah ile evlenmiş olan Elif Tutsak hayatını sürdürdüğü ev de  İstanbul Beykoz da Çamlıbahçe mahallesindeki Gördeşli Makbule sokağındaki gördüğünüz tek katlı evde çekiliyor. Çekimlerin bir kısmı Burada bir kısmı sahilde devam ediyor. İleriki bölümlerde çekim yerleri değiştikçe buradan duyuracağız. Şimdilik 6 bölümlük stok çekim yapıldı..

Yeni dizi Tutsak Eylül’de ilk bölümüyle 19 Eylül salı günü Kanal D ’de yer alacak.

YORUMLAR

  1. Bu gün birkez daha anladımki,bu dizi işi gerçekten zor mesele..gündüz saat 11 sıraları çekime hazırlanan set ekibi,akşam saat 20 00 sıralarında hala çekime devam etmeye çalışıyorlardı…ve gerçekten çok kalabalık bir ekiple çalışan set arkadaşları oldukça hummalı bir çalışma içerisindeydi…hadi bakalım hayırlısı diyelim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.