Tutsak Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Özeti

Kanald yine yeni sezona hızlı bir başlangıç için herkesten önce iddialı dizileri biran evvel çıkarma telaşında. Bu dizilerden biri olan Tutsak dizisi Yeni sezona ilk hazırlık yapan dizilerden birisi.. Önceki sezonda olduğu gibi yine 2017-2018 yeni sezona da iddialı hazırlanan Kanald’den Tutsak dizisi ilgi odağı oldu. Bizde sizlere detayları verelim istedik.

Yapımcılığını 1441 Productions-İrfan Şahin’in, yönetmenliğini Serhan Şahin’in üstlendiği; başrollerini ise Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in paylaştığı iddialı yapım, geçmişte büyük bir trajedi yaşayan Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini ekranlara taşıyacak.

Kanald ye bir dizi hazırlığında olan İrfan Şahin’in yeni kurmuş olduğu yapım şirketi ilk olarak bir dizi ile adını duyurmak istiyor. İrfan Şahin’in yeni kurduğu yapım şirketi kanald için ilk dizisi ”Tutsak‘ yeni sezonda 2017 Kasım ayında izleyicisiyle buluşacak. Kanald  yeni sezona bir çok dizi hazırlıyor ancak dizi süreleri kısıtlı, aynen Börü dizisinin 6 bölüm olduğu gibi.

Tutsak Dizisi Oyuncuları Kimler sorusuna bakalım hemen. Dizinin kadın başrol oyuncusu en çok merak edilen konulardan biri oluyor genelde. Tutsak dizisinin kadın baş rolü en son olarak ‘Kara Yazı’ dizisinde izlediğimiz Gülper Özdemir oldu.  Gülper özdemir bakalım Tutsak dizisinde nasıl bir rolü canlandıracak karakterine nasıl uyum sağlayacak izleyip göreceğiz.

Tutsak Dizisinin erkek başrol oyuncusu ise son olarak ‘Babam ve Ailesi’ dizisinde rol alan ve oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen Caner Şahin oldu. Caner Yıldız Tutsak dizisi ile ilk kez başrolde yer alacak bir dizide.. Tutsak dizisinin diğer oyuncuları yardımcı kadrosu henüz belli değil. Oyuncu seçimleri ve figüran alımlarının devam ettiği bilgisi geldi. Tüm kadroyu hazırlama ve yeni sezona bomba gibi bir Tutsak dizisi izletme için çalışmalar devam ediyor.

”Tutsak” dizisi Kasım ayında Kanald de ekrana gelecek. Tutsak Dizisinin Konusu Özeti ve fragmanı gibi bilgiler henüz netlik kazanmadığı için sitemizde yer almıyor ancak belirlenir belirlenmez dizihaberi.tv olarak ekleyip güncelleme yapacağız. Siz Tutsak dizisinin başarılı olacağını düşünüyor musunuz? Başrol oyuncuları sizce başarılı olur mu bu dizide? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Son Dakika: “Tutsak” dizisinin başrol erkek oyuncusu da sonunda netleşti. Aralarında Onur Tuna ve Barış Kılıç’ın da olduğu yakışıklı oyuncularla yapılan görüşmeler sonunda rolün sahibi Pamir Pekin oldu.

Tutsak’ta Gülper Özdemir’in partneri Pamir Pekin Kimdir:

İstanbulda dünyaya gelen Pamir Pekin, 31 Mayıs 1979 tarihinde doğmuştur. Bir çok dizide rol alan genç ve yakışıklı oyuncu Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunudur. Pamir Pekin, ilk kez izleyicilerinin karşısına Nevzat Komiser dizisiyle çıkmıştır. Bu dizinin ardından; Parmaklıklar Ardında, Kavak Yelleri, Vurgun, Havalimanı, Keskin Bıçak, Lale Devri, Tozlu Yollar, Güzel Çirkin dizilerinde rol almıştır.
Diziye yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. En son Hayat Şarkısı dizisinde rol alan Seray Gözler Tutsak dizisinin kadrosuna dahil oldu. Usta tiyatro oyuncusu, eylül ayında yine Kanal D’de ekrana gelecek olan “Tutsak” dizisiyle anlaştı. Seray Gözler, başrolünü Gülper Özdemir, Pamir Pekin ve Caner Şahin’in paylaşacağı dizide Şahin’in çilekeş annesi rolüne hayat verecek. Seray Gözler Tutsak dizisinde sizce başarılı olur mu hayat Şarkısı dizisinde olduğu gibi?

Tutsak Dizisi Kanal D 1. Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=kjlOwejxArs

YORUMLAR

  1. pamir pekin mükemmeeeel

  2. Bayıldım bu diziye ne olur yayından erken kaldırılması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.