Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı

2017-2018 sezonu çok renkli geçecek. Çünkü bir çok dizi sıraya girdi kanallardaki yerini alabilmek için.  Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı ile çok yakında ekrana gelecek. Kim oynuyor dizide diye merak edenler için hemen yazalım. Gülper Özdemir başrolde oynayacak.

Gülper Özdemirin 2017-18 sezonu yeni dizisi ekrana gelmeye hazırlanıyor. 1441 yapım şirketi ile Gülper Özdemirin anlaşması devam ediyordu. Güzel oyuncunun boş durması olanaksızdı ve sonunda beklenen haber geldi. Adı Tutsak olan yeni dizinin İrfan Şahin’in yönetmenliğinde ekrana taşınacağı ifade edildi.

Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı: Tutsak isimli yeni dizi projesinde başrolde yer alan Gülper Özdemirin Bir kadın dram hikayesini konu alacak olan bu yapımdaki başarısı merak ediliyor. Tutsak isimli dizi yeni sezonda Kanald ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tutsak Dizisi Oyuncuları Kimler: Henüz oyuncu ve cast çalışmaları devam eden ve sadece Gülper Özdemirin başrolü olduğu bilinen yeni dizi Tutsak Kanald ekranlarında eylül ayında dizi severlerle buluşması bekleniyor.
Tutsak Dizisi Konusu ve Tutsak Dizisi Oyuncuları hakkındaki detaylı bilgileri buraya sonraki günlerde ekleyeceğiz.


Tutsak Dizisi Gülper Özdemir Kimdir: 
1990 yılında İstanbulda doğan güzel oyuncu 1.76 boy ve 57 kiloya sahiptir. Gülper Özdemir ABD Truman State  üniversite eğitimini tamamlamıştır. Bir süre oyunculuk dersleri de alan oyuncumuzun Bana Sevmeyi Anlat dizisindeki rolü başarılı olmuştur. Fahriye Evcen’e oldukça çok benzeyen Özdemir Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Simge rolünde oynamıştır.

Tutsak Dizisinin Özeti Kanalı ve Fragmanı henüz netlik kazanmadığı için bilgileri sonra buraya ekleyeceğiz. Sizde istediğiniz bilgileri aşağı yazarak bizden isteyebilirsiniz..

Yapımcılığını 1441 Productions-İrfan Şahin’in, yönetmenliğini Serhan Şahin’in üstlendiği; başrollerini ise Gülper Özdemir, Caner Şahin ve Pamir Pekin’in yer aldığı dizide Ayda Aksel, Seray Gözler, Özcan Varaylı, Murat Balcı, Yağmur Özbasmacı Mermer, Ceyda Kasabalı, Güneş Emir, Çağdaş Tekin, Mehmet Gürhan ve Mustafa Uzunyılmaz yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=kjlOwejxArs

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.