Tv8 Ahmet Kural ve Tuvana Türkay Aynı Dizide Başrolde Oynayacaklar

Uzun süredir beklenen bir dizi var Tv8 ekranlarında komedi niteliğinde olacak ve Ahmet Kural ile Murat Cemcir dizide herkesi gülmekten kırıp geçirecek. Henüz belli olmayan dizinin adı yerine diğer dizi oyuncuları da bir bir belli olmaya başladılar. Ahmet Kuralın başrolde oynayacağı kadın başrolde belli oldu bugün.

Bu sezon dizi işine de iyice giren ve bir çok programın yanı sıra dizileri ile de boy ölçüşecek olan ve komedi ağırlıklı bir dizi yapımına karar veren TV8’den müjdeli bir dizi haberi geldi. Tv8 de yayınlanacak olan yeni komedi dizisi için Ahmet Kural ve Tuvana Türkay Başrolde Oynayacaklar.

Ahmet Kural ile Murat Cemcir daha önce bir çok dizi ile ön plana çıkmışlar ve yaptıkları kaliteli işler ile herkesi güldürmeyi başarmışlardı. Yeni Sezonda Tv8 de ekrana gelecek olan Komedi dizisi için çekimlere başlayan oyunculara bugün Tuvana Türkay da katıldı. Kısa süre içinde tüm oyuncular belirleyip çekimler hızla sürecek.

Ahmet Kural ve Tuvana Türkay Aynı Dizide aşk yaşayacak

İşler Güçler ve Kardeş Payı dizilerinde izlediğimiz Ahmet Kural ile Murat Cemcire en son olarak Kızlarım İçin dizisinde başrol oynayan Tuvana Türkay da katıldı ve böylelikle dizinin ana rolleri belli olmuş oldu. Ahmet Kural ile Murat Cemcir ile Tuvana Türkay deneme çekimleri için kamera karşısına geçti bile.

Ahmet Kural, Tuvana Türkay ve Murat Cemcir TV8’de ekranlara gelecek olan komedi türündeki dizide başrolü birilikte paylaşacaklar. Kadroya sürpriz isimlerinde katılacağı ve yılın en komik dizilerinden biri olacağı konuşuluyor. Siz Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Komedi dizisinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Tuvana Türkay’ı izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Ahmet Kural ve Tuvana Türkay Komedi Dizisinde Başrolde tv8

Tuvana Türkay Kimdir? 3 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da doğan ve İstanbul Güneş Koleji’ni bitiren Tuvana Türkay üniversiteyi Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olarak bitirdi. Oyunculuğa meraklı olan güzel oyuncu İlk olarak 2009 da Ayrılık isimli dizide rol almışsa da onu asıl ünlü yapan dizi Yer Gök Aşk isimli dizi olmuştur. Sonrasında ise Kara Para Aşk dizisinde rol alan Türkay, Sen Sağ Ben Selamet gibi filmlerde de rol almıştır.

Tuvana Türkay yeni dizisi tv8 de komedi yapacak

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık da yapan Tuvana Türkay Şeffaf oda programındaki performansı ile çok konuşulmuştur.. 2015 yılında Enbe Orkestrası’yla Ara Ne Olursun şarkısını seslendiren Tuvana Türkay Mustafa Ceceli ile çalışıp “tuana” şarkısını cover olarak seslendirmiştir. Ünlü oyuncu son olarak futbolcu Alper Potuk ile aşk iddiaları ile magazin konusu olmuştur..

Ahmet Kural, Tuvana Türkay Ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaşacağı yeni bir komedi dizisi geliyor. TV8’de yayınlanacak olan dizinin detayları çok yakında!

Ahmet Kural, Tuvana Türkay Ve Murat Cemcir TV8'deki dizi ne

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tv8 Ahmet Kural ve Tuvana Türkay Aynı Dizide Başrolde Oynayacaklar (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2018