Tv8 Benimle Oynama Programı Konusu Formatı Seyirci Olarak Nasıl Katılınır?

Merak ettiğiniz Tv8 Benimle Oynama Programı Konusu Formatı Seyirci Olarak Nasıl Katılınır? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çok yakında Tv8 ekranlarında komedi ağırlıklı yeni bir program başlıyor. Şahin Irmak ve Enis Arıkanın sunacağı bu yeni programda nasıl bir akış olacak neler yapılacak bizlerde çok merak ediyoruz. Tv8 Benimle Oynama Programı nedir nasıl bir program olacak Konusu Formatı Seyirci Olarak Nasıl Katılınır? sorularına da yanıt vermeye çalışacağız.

TV8’den yaz sezonu için yeni bir komedi reality show tarzında bir yapım geliyor. Şahin Irmak ve Enis Arıkanın sunuculuğunu yapacakları programın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Benimle Oynama fragmanda Şahin Irmak ve Enis Arıkan bir kızın kafasına sürekli vuruyorlar. Bu işe feministler hoplar şimdiden söyleyim ben..

Acun Ilıcalı yaz sezonunda Tv8 boş kalmasın diye dizi ve programları bir bir patlatıyor. Jet Sosyetenin Tv8 e geçtiğini önceki konumuzda açıklamıştır. Şimdide Sunuculuğunu bu aralar ‘Jet Sosyete’de de izlediğimiz Şahin Irmak ve Enis Arıkan’ın üstleneceği çok komik bir programla izleyicinin beğenisine sunulacak program duyurusu geldi..

Tv8 Benimle Oynama Programı yapımcılığını aynı kanalda yayınlanan ‘Yemekteyiz’ ve ‘Gel Konuşalım’a da imza atan Bloom Medya üstlenecek. Tv8 Benimle Oynama formatı nasıl bir yarışma mı yoksa komedi içerikli skeçlerden mi oluşacak henüz anlayamadık. Tv8 de yayınlanacak olan Benimle Oynama Programı önümüzdeki haftalarda ekranlara ‘merhaba’ demeye hazırlanıyor.

Tv8 Benimle Oynama Programı Nasıl Katılınır

Benimle Oynama TV8’de başlıyor! Tv8 Benimle Oynama Programına nasıl gidilir katılmak için ne gerekiyor gibi sorulara da cevap verelim. Bu konuda katılımcı olmak isteyenler Tv8 den randevu alarak program gününü seçip katılımcı olabilirler. Özellikle daha önce katılmış olanlara öncelik verilmektedir..

Tv8 Benimle Oynama Programı Konusu Formatı Seyirci Olarak Nasıl Katılınır?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2018