TV8 Çook Yaşa Sunucusu ve Doktor Kimdir ? Doktor’un Telefonu Adresi Neresi

TV8 ekranlarında yeni sağlık programı Çook Yaşa suncusu ve doktor kimdir ? Önemli konularda ince bilgiler veren bilgili doktorun telefonu adresi neresi. Direk Doktor Ercan Cihandide’ye nasıl ulaşabilirsiniz hangi hastanede çalışıyor özel muayenehanesi var mı ücretleri ne kadar ?

TV8 Çook Yaşa Sunucusu ve Doktor Kimdir ? Doktor’un Telefonu Adresi Neresi

TV8 Çook Yaşa Sunucusu Kimdir ? Suzan Ugan Hakkında Bilgiler

TV8’in yeni sabah sağlık programı Çook Yaşa 14 Temmuz 2019 cumartesi günü yeni bölümleri ile başlıyor. Programın sunuculuğunu tekrardan Suzan Ugan yapacak. Geçtiğimiz sezonda iyi başarı yakalayan Suzan ile tekrardan anlaşma yapan Acun Medya program için gün verdi. Sadece hafta sonu cumartesi ve pazar günleri yayınlanacak. Suzan Ugan Marmara Üniversitesi’ni tamamladıktan sonra Lycée Français Notre Dame’dan başarı ile master diplomasını aldı. Fransada bitirdiği üniversiteden sonra ülkesine geri döndü. O yıllarda Suzan Altıparmak olarak tanınırken hayatına futbol spikeri Sabri Ugan dahil oldu. 2014 yılında eşi Sabri’nin soy adını almak için nikah masasında evet dedi. Sadettin Saran ise bu evliliğin şahidi olarak kayıtlara yazıldı. Şuan bir çocuk annesi olan Suzan Ugan TV8’de yayınlanan Çook Yaşa sunucusu kimdir sorusunun cevabı olmuştur.

TV8 Çook Yaşa Sunucusu Kimdir ? Suzan Ugan Hakkında Bilgiler

TV8 Çook Yaşa Doktor Kimdir ? Ercan Cihandide Kimdir, Telefonu, Muayenehanesi ve Ücretleri Nedir ?

Operatör Doktor Ercan Cihandide alanında çok iyi estetik hekimidir. 1977 İstanbul doğumludur. 1995 yılında Koç Lisesi’nden mezun olarak Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaydını yaptırdı. 2001 yılında hipokrat yenimi ederek tıp diplomasını eline aldı. O yıllarda ufku açık hayalleri olan 24 yaşında bir gençti. Aldığı eğitimler doğrultusunda çok farklı estetik planları vardı. Bunlar üzerinde çalıştı ve estetik konusunda kendisini geliştirmeye başladı. O yıllarda Çook Yaşa doktor kimdir dediklerinde nereden bilebilirdi ki Ercan Cihandide denileceğini? 2002 yılında Türkiye’nin önde gelen hastanesi olan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nde ilk resmi görevine başladı. Öğrenim gördüğü üniversite yıllarında Nottingham City Hospital, Nottingham, İngiltere’de Baş Boyun ve Meme Cerrahisi konularında eğitim aldı, kendisini geliştirmek için yurt dışı eğitimine Institute for Craniofacial and Reconstructive Surgery, Southfield, MI, Amerika’da Yüz Cerrahisi ve Kraniomaksillofasyal Cerrahi konularında üçer aylık sürelerde çalışmalarla devam etti. Başarılı doktor eğitime doymuyordu. Estetik Plastik Cerrahi, Mikrocerrahi ve El Cerrahisi, Çene Cerrahisi ve Yanık üzerinde eğitimlerini tamamlayarak 2009 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı ünvanını almaya hak kazanmıştır.

TV8 Çook Yaşa Doktor Kimdir ? Ercan Cihandide Kimdir, Telefonu, Muayenehanesi ve Ücretleri Nedir ?

Askeri hizmetini Şırnak Askeri Hastenesi’nde yapmıştır. Şark hizmetini ise Çankırı Devlet Hastanesi’nde tamamlamıştır. Uluslar arası tıp kongrelerinin estetik dalındaki bilinen ismi olarak sempozyumlar vermiştir. Tıp dalında geliştirdiği formülleri dünyaya tanıtmıştır. ISAPS’nin düzenlediği Best of Turkey yarışmasında kendi geliştirdiği kepçe kulan projesi A New Approach for the Correction of Prominent Ear Deformity- The Distally Based Perichondrio-Adipo-Dermal Flap Technique ile birinci olmuştur. Bu başarı onu 2. European Association of Societies of Aesthetic Plastic Surgery yarışmasında ülkemizi temsil etmek için takdir etti. Evli ve bir erkek çocuğu vardır. Koç Lisesi mezunları derneğinin yönetim kurulu başkanıdır. Dünyaca tanınan ünlü estetik uzmanı Ercan Cihandide TV8’in sağlık programı Çook Yaşa doktoru kimdir sorusuna yanıt olmuştur.

Çook Yaşa Doktoru Ercan Cihandide Telefonu, Muayenehanesi ve Ücretleri Nedir

 • Kepçe Kulak Ameliyatı
 • Temassız Estetik
 • Saten Yüz Germe
 • Burun Estetiği
 • Karın Germe
 • Saç Ekimi
 • Liposuction
 • Yüz Germe
 • Botoks
 • Alın Germe
 • Göz Kapağı Estetiği
 • Meme Küçültme
 • Meme Dikleştirme
 • Meme Büyütme
 • Vücut Şekillendirme
 • Meme Rekonstrüksiyonu
 • PRP
 • Cilt Sıkılaştırma
Çook Yaşa Doktoru Ercan Cihandide Telefonu, Muayenehanesi ve Ücretleri Nedir

Alanlarında profesyonel hizmet verdiği Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nde doktorumuzu bulabilirsiniz.

Hastane Adresi :Küçükbakkalköy Mahallesi, Vedat Günyol Cd. No:36, 34750 Ataşehir/İstanbul

Ercan Cihandide Özel Muayenehanesi Adresi : Yuniq Clinic, Ataşehir Anadolu
Sağlık Cerrahi Tıp Merkezi
4. Kat, Barbaros Mah. Ortabahar Cad.
28/A Ataşehir

Randevu Telefonu :  +90 549 3783845
zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.